Všeobecné informace

Wiesbaden

informace

 
Typy kurzůpočet hodinvěk
Intenzivní24 hod/týden14-17 let
Kurzy probíhají během celého roku, min. délka jsou 2 týdny.

Typy ubytováníPříplatek  CZKPříplatek EUR
Rodina, 2lůžkový pokoj, plná penzev ceněv ceně
Rodina, 1lůžkový pokoj, plná penzecca 1.100 CZK/týdencca 42 EUR/týden
Obědy jsou ve formě studeného balíčku.

Základní ceny - 2 týdnyCena ČRCena EUR
Intenzivní kurz29.4001.100
Cena kurzu obsahuje:
 • vybraný kurz + ubytování
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR
 • odpolední a večerní program, během prázdnin 1 víkendová exkurze
 • transfer z/na nádraží

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku a transfer
 • pojištění
 • kapesné
 • jízdenku na místní dopravu

 


Wiesbaden je hlavním městem ve spolkové zemi Hesensko, i když největším městem je Frankfurt nad Mohanem. Toto město je známé především pro svůj bohatý kulturní život od evropského cirkusového festivalu až po komunální kino "Caligari", jedním z nejkrásnějších kin v Německu, a hudební a uměleckou školu. Slavnosti a festivaly obohacují život v tomto městě. V tomto městě žije přibližně 270 000 obyvatel.

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině je nejčastěji požadovaným typem ubytování. Je vhodné zejména pro mladší studenty, kteří preferují rodinné zázemí. Představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi.
 
V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.
 
Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace. 
 
24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde

Přihlásit se na kurz