Všeobecné informace

Edinburgh

informace


Golf & English kurz (15 hod/týden, 11-16 let), ubytování v rezidenci, 2-4lůžkový pokoj s plnou penzí (obědy ve formě studeného balíčku). 
 
Termíny a ceny kurzůCena ČRCena SR
08.7.- 14.7. - 1 týden37 100 CZK1 216 GBP
15.7.- 21.7. - 1 týden37 100 CZK1 216 GBP
22.7.- 28.7. - 1 týden37 100 CZK1 216 GBP
08.7.- 21.7. - 2 týdny67 795 CZK2 190 GBP
08.7.- 28.7. - 3 týdny109 495 CZK3 590 GBP

Cena kurzu obsahuje:

 • vybraný kurz + ubytování
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR
 • odpolední aktivity

 Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku (zajišťuje StudyPoint pro celou skupinu, cena bude upřesněna, cca 7.000 CZK/ 230 GBP + taxy)
 • pojištění (můžeme zajistit, informace naleznete zde), cena 220 CZK/7 GBP/týden
 • kapesné
 • jízdenka na místní dopravu
 • transfer z/na letiště

Cena v CZK je určena pro občany České republiky, cena ve valutě pro občany Slovenské republiky.


Nechte se okouzlit půvabem Skotska a prožijte spolu s kamarády z celé Evropy tři týdny letních prázdnin v Edinburghu, hlavním městě Skotska. Edinburgh má 400 000 obyvatel a je to nádherné město s mnoha architektonickými a kulturními klenoty.
 

Dnes je Edinburgh městem, které překypuje životem po celý rok. Pouliční umělci – od žonglérů po malíře – udávají ráz srdci města. Vrcholem léta je Edinburghský mezinárodní festival a Edinburgh Military Tatto, kdy Skotové pochodují ve svých typických kiltech a hrají na dudy. Ve městě i jeho okolí jsou bohaté sportovní možnosti v překrásné přírodě. Můžete si třeba zajezdit na koni nebo si zahrát golf.
 
Určitě zajímavá bude návštěva Edinburghského hradu, který leží jen několik minut chůze od centra města. Edinburgh se může také pochlubit pěknými nákupními třídami jako např. Roses Street.

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině je nejčastěji požadovaným typem ubytování. Je vhodné zejména pro mladší studenty, kteří preferují rodinné zázemí. Představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi.
 
V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.
 
Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace. 
 
24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Přihlásit se na kurz