Všeobecné informace

New York

informaceMezinárodní kurz
(20hod/týden, 12-18 let)
 
(RES) Ubytování v residenci
1 lůžkový pokoj s plnou penzí.

 

Termíny a ceny kurzůCena CZKCena USD
03.7.-23.7. - 3 týdny114 3005 300
03.7.-16.7. - 2 týdny78 1003 630

Cena kurzu obsahuje:

 • kurz, ubytování, plná penze
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • odpolední aktivity, výlety a exkurze
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
>> Ceník a termíny kurzů

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky

New Rochelle je idylické předměstí, které je jen třicet minut vlakem od New Yorku Grand Central. Malé město s počtem obyvatel méně než osmdesát tisíc, je ohromujícím kontrastem ke shonu centra New Yorku. Být tak blízko města umožňuje návštěvníkovi vychutnat neuvěřitelně pestrý kulturní program v New Rochelle při studiu, klasických amerických zábavách ve volném čase. Vyzkoušíte si jaké to je být americkým studentem, pobyt v kampusu je dokonalý způsob, jak se setkat s lidmi z celého světa a získávat spoustu příležitostí k zdokonalení vašich jazykových dovedností.

O college (The College of New Rochelle)
Budete studovat a bydlet na college v New Rochelle, soukromé vysoké škole, které je starší více než sto let. Areál se skládá z dvaceti budov, fotografické laboratoře, TV produkčního studia a wellness centra (s veškerými rekreačním a sportovním zařízeními). Společně s ostatními studenty budete sdílet pokoj, získáte tak autentickou zkušenost jaké to je studovat na vysoké škole v USA.

Ukážeme vám to nejlepší z New Yorku
Naši vedoucí se o vás dobře postarají a zajistí, abyste získali maximum z návštěvy "The Big Apple". Budete mít možnost navštívit ikonické památky. New York je město plné slavných památek!

Navštivte „Top of the Rock“
Pravděpodobně jste viděli mnoho úžasných snímků z Top of the Rock - nejlepší volbu mezi turisty. Horní část vyhlídkové plochy vám poskytne úžasný výhled na NYC. Na "Top of the Rock" získáte nezapomenutelný zážitek z města a budete mít pocit, že jste na vrcholu světa.

Metropolitan Museum of Art
Navštívíte Metropolitní muzeum umění, známé také jako "The Met", jedno z největších a nejslavnějších muzeí světa. Muzeum se nachází přímo u Central Parku na Manhattanu a ve svých sbírkách má více než dva miliony uměleckých děl. V roce 2016 to bylo páté nejnavštěvovanější muzeum na světě.

9/11 Memorial & Museum
Navštívíme Národní památník a muzeum 11. září na konci Manhattanu, které bylo vytvořeno k připomenutí teroristického útoku proti Světovému obchodnímu centru, které se v tomto roce uskutečnilo v roce 2001.

Socha svobody a Ellis Island
Jaký by to byl výlet do New Yorku bez návštěvy Sochy Svobody? Podíváme se na tuto mohutnou sochu a také na ostrov Ellis Island, kde se v 19. a 20. století dostali na břeh miliony přistěhovalců.

Návštěva American Museum of Natural History (AMNH)
Navštěvujeme jedno z mnoha muzeí AMNH, kde strávíme zábavný a vzdělávací den. Populární film "Noc v muzeu" se odehrával zde a doporučujeme, abyste si před návštěvou na film podívali. Kromě všech dočasných výstav, které muzeum nabízí, je možnost shlédnout různé filmy v 3D i 2D a neuvěřitelné exponáty dinosaurů.

Empire State Building
Empire State Building je nejcharakterističtější památkou v New Yorku, takže samozřejmě nám to nenecháme ujít, když jsme tady. Budova je 443 metrů vysoká a po mnoho let byla nejvyšší budovou na světě. Půjdeme nahoru a uvidíme Manhattan jako na dlaní a když bude jasné počasí, tak dokonce uvidíme i další čtyři čtvrti New Yorku.

Procházka a shopping na 5th Avenue
Samozřejmě, projdeme se po nesmírně populární 5th Avenue pro nákupy světové třídy. Zde jsou exkluzivní obchody jako Gucci a Chanel, ale také populární a poněkud levnější obchody jako H & M, GAP a Victoria's Secret. 5th Avenue je velmi oblíbená třída, kde nasejete tu správnou atmosféru mezi turisty, bankéři a módně orientovanými Newyorčany.

Podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde.

Přihlásit se na kurz