Všeobecné informace

Školní zájezdy - STS Class Tours

Týdenní kurzy pro školní skupiny

StudyPoint, společně s STS, oznamuje zahájení prodeje krátkodobých „pobytů pro školní třídy“ v Brightonu a Hastingsu. Program zahrnuje také celodenní výlet do Londýna. Jedná se o krátkodobé, jednotýdenní kurzy organizované během školního roku pro žáky a studenty starší 12 let. Skupiny studentů tak mohou navštívit Anglii za dostupných podmínek a využívat přitom vynikající služby zajišťované agenturou STS.

Výuka jazyka od pondělí do pátku 9.00 až 12.30
Jazyková výuka obsahuje 20 lekcí za týden. Studenti budou rozděleni do skupin podle svých znalostí. Každá skupina o 15 studentech bude mít svého učitele. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí.

Studenti bydlí v pečlivě vybíraných hostitelských rodinách
Pobyt v hostitelské rodině je tím nejlepším způsobem, jak proniknout do způsobu života v zemi, kterou navštívíte. Vaši studenti budou mít v rodinách, u kterých budou bydlet, vynikající příležitost mluvit každý den anglicky. Hostitelské rodiny, se kterými spolupracujeme, považujeme za nejhodnotnější přínos a každým rokem vybíráme stejné, ty které jsou nejvíce oblíbené.

V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará.

Aktivní volný čas
Na STS Jazykové cestě nebudete pouze studovat, ale prožijete zajímavý a zábavný týden. V ceně kurzu je program na volný čas po celou dobu jeho trvání. První den podniknete s učiteli procházku městem – „town walk”.

Po skončení výuky vás budou čekat nejrůznější výlety, návštěvy zajímavých míst a pamětihodností. Budete mít mnoho příležitostí provozovat sportovní aktivity. Večer se potkáte se svými kamarády na pláži nebo v parku na pravé barbecue párty s grilováním nebo půjdete společně na diskotéku.
Ke každému místu pobytu je zpracován programu a výletů. Pokud si budete přát vlastní program, rádi vám připravíme program „šitý na míru“.

Výlety STS zahrnuté v ceně
Společně s vašimi vedoucími a spolužáky podniknete během kurzu několik výletů. V ceně kurzu je zahrnuta i návštěva Londýna. Stačíte si prohlídnout město, podívat se na zajímavá místa, která vás zajímají. Bude dost času i na nákupy.

Datumy Kurzovní města Typ programu
 05 - 06/ 2015HastingsJazyková cesta pro školy
 05 - 06/ 2015BrightonJazyková cesta pro školy
 
 
Přihlásit se na kurz

Video