Všeobecné informace

Brighton

informace
 

 
Školní zájezdy - STS Class Tours
 
Školní jazykový kurz (20 hod/týden, 13-18 let), ubytování v rodině, 2-4lůžkový pokoj s plnou penzí (obědy ve formě studeného balíčku).

 

Termíny a ceny kurzůCena ČRCena SR
květen 2015 - leteckyod 10 960 CZKod 365 GBP
květen 2015 - autobusemod 10 960 CZKod 365 GBP
červen 2015 - leteckyod 10 960 CZKod 365 GBP
červen 2015- autobusemod 10 960 CZKod 365 GBP

Co je v ceně pobytu zahrnuto?

 • Výuka všeobecné angličtiny 4 vyučovací hodiny denně od pondělí do pátku
 • Pobyt v domácím prostředí a s plnou penzí v pečlivě vybrané hostitelské rodině po dobu 7 dnů (6 nocí)
 • Ubytování jednoho učitele na 15 studentů zdarma
 • Max. 15 studentů ve třídě
 • Výukový materiál, vstupní test
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Transfer z Londýna do kursovního města tam a zpět
 • Celodenní výlet do Londýna včetně okružní plavby po Temži
 • Aktivity ve volném čase
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • Prohlídka kurzovního města
 • "Emergency" mobil StudyPointu v ČR
 • Batoh STS
 • Pojištění

Cena kurzu neobsahuje:

 • Dopravu z ČR/ SR do Londýna tam a zpět
 • Vstupné do navštívených objektů, cca 25-50 GBP (je upřesněno v programu)
 • Kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně zde.
>> Ceník a termíny kurzů zde.

>>
10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky

Cena v CZK je určena pro občany České republiky, cena ve valutě pro občany Slovenské republiky.

Podívejte se na video

Brighton se skutečně právem nazývá “London by the Sea” a je určen pro ty z vás, kteří máte rádi ruch velkoměsta. Město s cca 250 000 obyvateli se v létě těší neobyčejné oblibě i mezi Angličany. Je tomu tak díky desetikilometrové pláži, která během teplých letních dnů láká ke koupání v moři.

V Brightonu panuje atmosféra velkoměsta a z tohoto důvodu doporučujeme Brighton zejména starším studentům. Město se může pochlubit velkou nabídkou obchodů, restaurací a zábavy. Naleznete tam však i klidnější čtvrti s mnoha pěknými parky. Během pobytu v Brightonu můžete navštívit nejedno zajímavé místo, např. The Royal Pavilion, honosný zámeček Jiřího IV. v orientálním slohu, miniaturní zábavní park The Palace Pier, Brighton Centre a The Dome, kde se konají koncerty populární hudby. Najdete zde i jednu z nejlepších diskoték Anglie, “The Event II”.

V Brightonu se můžete věnovat celé řadě aktivit a pokud se zajímáte o sport, budete mít jistě z čeho vybírat. Doporučujeme vám zakoupit si autobusovou jízdenku.

Výuka jazyka od pondělí do pátku 9.00 až 12.30
Jazyková výuka obsahuje 20 lekcí za týden. Studenti budou rozděleni do skupin podle svých znalostí. Každá skupina o 15 studentech bude mít svého učitele. Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí.

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině je nejčastěji požadovaným typem ubytování. Je vhodné zejména pro mladší studenty, kteří preferují rodinné zázemí. Představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi.

V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.

Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace.

24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit. naleznete zde.
 

Přihlásit se na kurz

Video