Všeobecné informace

Doprava

  • Pohodlná doprava
    K tomu, aby vaše cesta byla pohodlná a bezpečná, může přispět naše organizace StudyPoint. Doprava sice není standardně zahrnuta v ceně programu, ale nabízíme vám využít našich dlouholetých zkušeností s jejím zajišťováním. Pokud nevyužijte našich služeb a zajistíte si dopravu individuálně, budeme po vás požadovat, abyste nejpozději 14 dní před odjezdem (odletem) zaslali kopii jízdenky (letenky) do naší kanceláře. Kontaktujte nás, rádi vám podáme podrobnější informace o způsobu a cenách dopravy. Letenky si můžete dále rezervovat na našich stránkách v sekci letenky.

  • Příjezdy a odjezdy
    Vzhledem k tomu, že většina kurzů je zahájena v pondělí, měli by studenti do místa kurzu přijet v sobotu či v neděli. Odjezd je plánován obvykle na sobotu následující po ukončení kurzu.

  • Transfer
    Pokud cestujete do cizí země, je vždy příjemné vědět, že se o vás na místě někdo postará. Pokud si objednáte naši službu zajišťující transfer, na letišti vás bude čekat zástupce školy a bezpečně vás dopraví do vámi vybraného ubytování. Transfer je nutno zajistit v kanceláři StudyPoint před odjezdem na kurz.