Všeobecné informace

Ubytování

V každém z nabízených kurzovních měst máte možnost zvolit si minimálně ze dvou variant ubytování tak, aby nejlépe odpovídalo vašim představám a požadavkům.

 • Hostitelská rodina
  Ubytování v hostitelské rodině je nejčastější volbou našich studentů. Díky tomu, že se na určitou dobu stanete součástí rodiny máte možnost poznat kulturu a způsob života v dané zemi. Je to také výborný způsob, jak zlepšit vaše jazykové znalosti. Naše rodiny jsou pečlivě vybírány oblastním zástupcem. Měřítkem je nejen čistota a pohodlí, ale také otevřenost a zájem přijímat studenty z cizích zemí. Studenti by neměli zapomenout na to, že je nutné se s rodinou dohodnout na jistých pravidlech. Je vždy vhodné rodinu informovat o plánovaném pozdním příchodu nebo o návštěvě svých kamarádů. Očekává se od vás, že budete udržovat svůj pokoj v pořádku. Ubytování je ve většině případů zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí.

 • Executive hostitelská rodina
  V někerých lokalitách nabízíme studentům s vyššími nároky na ubytování tzv. executive hostitelské rodiny. Tyto rodiny nabízí luxusnější vybavení pokoje, vlastní koupelnu nebo ubytování v blízkosti školy.

 • Ubytování v rodině učitele
  Tento typ ubytování je součástí tzv. InTuition kurzů. Student bydlí přímo v domě učitele v samostatném pokoji, což umožňuje efektivněji využít jazykového pobytu v důsledku častého kontaktu se svým učitelem.

 • Studentská kolej
  Ubytování na studentské koleji vám dává jedinečnou příležitost poznat studentský život a být v mezinárodní komunitě studentů z celého světa. Toto ubytování je určeno pro studenty nad 18 let (není-li uvedeno jinak), kteří rádi tráví svůj volný čas ve společnosti ostatních studentů. Budete tak mít skvělou příležitost k procvičení cizího jazyka i po skončení vyučování. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje se společným příslušenstvím, kuchyňkou a společenskou místností. Tento typ ubytování je nabízen pouze některými školami.

 • Rezidence
  Pokud se nechcete vzdát své nezávislosti, a přesto byste rádi zůstali v kontaktu s ostatními studenty, je tento typ ubytování přesně to, co hledáte. Ubytování v rezidencích vám umožní začlenit se do mezinárodní skupiny studentů. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje.

 • Apartmány a hotely'
  Ubytování v apartmánech a hotelích je nejčastěji vyhledáváno staršími studenty a studenty Business English, kteří se nehodlají vzdát svého pohodlí a nezávislosti. Naši zástupci v kurzovních městech vám najdou ubytování podle vašich představ a možností.


 •