Všeobecné informace

Volný čas

Ve volném čase budete mít spoustu příležitostí k nejrůznějším aktivitám, které jsou uspořádány tak, abyste neustále využívali, procvičovali a zlepšovali daný jazyk. V každém městě je nepřeberné množství památek a zajímavostí; k dispozici vám budou knihovny, multimediální centra a jiné. Využijte možnost konverzace a diskuse s rodilými mluvčími, s hostitelskou rodinou a s vašimi spolužáky! Je pouze na vás, jak tuto příležitost využijete.

Každá škola má zkušeného organizátora volného času, který vám poradí, jak volný čas v daném kurzovním městě a jeho okolí využít co nejlépe. Nabídne vám aktivity sportovního, kulturního i poznávacího charakteru, které jsou součástí ceny programu, nebo volitelné výlety, které si hradíte sami.

Možnost sportování

Všechna naše kurzovní města nabízejí sportovní příležitosti pro volný čas. Můžete si zahrát squash, fotbal, tenis, volejbal, golf, zaplavat si v moři, v otevřených nebo krytých bazénech. Samozřejmě budete mít možnost navštívit různé zápasy a povzbuzovat vaše oblíbené fotbalové nebo basketbalové kluby.

Některé z našich škol nabízí sportovní zázemí přímo v místě konání kurzů. Budete tak mít možnost využít např. krytý bazén, posilovnu, tělocvičnu apod.

Výuka & sport

V případě zájmu můžete v některých destinacích jazykový kurz zkombinovat se sportovním tréninkovým programem - například s golfem či tenisem. Sportovní kurzy představují skvělý doplněk pro ty z vás, kteří si chtějí vyzkoušet nové sportovní disciplíny nebo se zdokonalit ve svém oblíbeném sportu.

Exkurze & výlety

Jsou pro vás připraveny různé výlety do blízkého okolí a o víkendech také exkurze do vzdálenějších míst. Budete mít možnost navštívit i světová velkoměsta, jako jsou např. Londýn, Paříž, Los Angeles, New York, Sydney, Mnichov, Berlín. Uvidíte proslulé památky a prostřednictvím návštěv divadel, muzeí, galerií a koncertů poznáte odlišnou kulturu a společenský život.

Pokud budete chtít nakupovat, jistě zde naleznete poslední novinky módy, hudby a další zajímavosti. Pro ty, kteří mají rádi aktivní noční život, je tu nepřeberné množství večírků a diskoték.