Všeobecné informácie

Franklin virtuální střední škola

Franklin Virtual High School

„Franklin Virtual High School presents our international families with an incredible American education opportunity and value. Students are using FVHS programs to prepare before going abroad or affordably extending their American education experience after returning home. Many families are considering FVHS for language or college preparation course completion. Other students are taking recovery classes or full diploma issuance programs all delivered to their home by a recognized American high school. FVHS graduates are realizing rewarding futures by achieving acceptance at quality universities or receiving exciting employment offers worldwide.“

"The course was easy and painless to do. Doing it with my teammates was fun because we got competitive with it. The best part was that all I had to do was watch videos and lessons and take all the quizzes on the computer. I didn’t need to worry about having a testing booklet or notebooks at all. I would without question recommend this Franklin SAT Prep course to anyone."
Bump, Princeton, NJ

Střední škola jinak

  • Plánujete studovat na střední škole v USA a potřebujete si zlepšit angličtinu?
  • Vrátili jste ze studia střední školy v USA a chtěli byste si doplnit některé předměty?
  • Chcete studovat na vysoké škole v USA/ Kanadě a potřebujete složit speciální zkoušky?
  • Příprava na SAT/ACT/GMAT/GED!
  • Odstudujte si některé předměty již v létě před odjezdem!

Franklin Virtual High School je online střední škola plně akreditovaná americkými asociacemi SACS (Southern Association of Colleges and Schools), NCA (North Central Association Commission on Accreditation) a NWAC (Northwest Accreditation Commission). Její absolventi pokračují ve studiu na univerzitách, odborných školách, jiných středních školách nebo nacházejí uplatnění v různých sektorech pracovního trhu. Její osnovy a vyrovnaný vzdělávací program splňují nebo převyšují standardy kvalitního vzdělávání.  Všechny programy jsou dostupné 100% online včetně různých kvízů, testů, zkoušek, studijních materiálů apod. K dispozici jsou vám online asistenti, kteří zajišťují hladký a úspěšný proces absolvování jakéhokoliv kurzu.

StudyPoint spolupracuje s Franklin virtuální střední školou a je tak schopen zprostředkovat uznávané a cenově dostupné studium na akreditované americké on-line střední škole („high school“) pro studenty z České republiky i Slovenska. Franklin Online High School úspěšně vzdělala více než půl milionu amerických studentů a je, společně se StudyPoint, nadšená nabídnout toto vzdělání i českým a slovenským studentům! 

Základní druhy programů:

  • Virtuální americká střední škola – pokud si nemůžete z ekonomických důvodů dovolit studium na SŠ v zahraničí, virtuální střední škola je skvělou alternativou, jak získat americké středoškolské vzdělání. Hodí se ale i pro ty, kteří se zkrátka chtějí vzdělávat online, z pohodlí domova a kompletně v angličtině.
  • Příprava na Rok na střední škole v zahraničí – ti z vás, kteří se chystáte studovat střední školu v zahraničí, ale nejste si jistí, zda studium zvládnete, uvítáte kurz, který vám pomůže se na vaše studium v zahraničí řádně připravit předem.
  • Příprava na SAT/ACT/GMAT/GED - Chcete studovat na vysoké škole v zahraničí a potřebujete k tomu složit speciální zkoušky? Právě jste se vrátili ze zahraniční střední školy a chtěli byste si doplnit některé certifikáty? Pak je právě pro vás určen tento přípravný program k mezinárodním zkouškám
  • Letní virtuální škola - odstudujte si některé předměty již přes prázdniny a nechte si je následně vaší školou v USA uznat!

Pro více informací o online vzdělávání a přípravě na zkoušky nás neváhejte kontaktovat!
 

Přihlásit se na kurz