Pokladní systémy pro gastro provozy: bezpečné, odolné a stabilní

Vectron vyvíjí registrační pokladny pro náročné podmínky gastronomie již od roku 1990. Robustní pokladny musí zvládat nejen ostřik vodou, mastnotu, prach, ale i neopatrné zacházení od obsluhy nebo netrénovaných, dočasných pracovníků. Navíc je každá pokladna vybavena rychlým pokladním software, který spolehlivě funguje v nepřetržitém provozu dnešní gastronomie.

Pokladní software a flexibilní rozhraní

V ceně každé pokladny je profesionální pokladní software, který díky nesčetným rozhraním nabízí napojení na sklad, hotelovou recepci, automaticky posílá data do centrály pro analýzy, vyhodnocování a do dalších administrativních programů, backoffice . Pokladny Vectron jsou napojitelné na všechny periferní produkty běžně používané v kavárnách, barech nebo restauracích. Tiskárna v kuchyni je integrovaná, stejně jako čtečka čárových kódů, váha, platební terminál, kávovar anebo například výčepní systém. To samozřejmě platí také pro cloud služby, digitální správu provozu nebo věrnostní systém.

Financování pokladního systému pro restaurace

Naše nabídka financování pokladních systémů je přizpůsobena individuálně, na míru právě pro váš provoz. Zajišťuje vaši likviditu ve všech obchodních situacích.

Kontaktujte nás

Dotazy ohledně studia v zahraničí vám rádi zodpovíme!

Zavolejte nám!

Tel: 224 934 279, email:  info@studypoint.cz

Navštivte nás na adrese:

StudyPoint s.r.o.
Vrážská 238/ 8, 153 00 Praha 5

Pokud nás chcete navštívit v kanceláři, doporučujeme si schůzku rezervovat předem.

Otevírací hodiny: Pondělí - pátek od 9:00 - 17:00