Všeobecné informace

Jazykové kurzy v AngliiAnglie
 

Anglie je největší britskou zemí a domovem největšího evropského velkoměsta. Má přes 600 mil (téměř 1000 km) nádherného pobřeží a téměř třikrát víc obyvatel než celá Austrálie.

Anglie je zemí starých tradic, vyhlášených univerzit, rock‘n‘rollu a módy. Mluvíme-li o Anglii, vybaví se nám světová metropole Londýn. V Londýně je mnoho věcí k vidění a po vaší návštěvě budete dobře znát takové pamětihodnosti jako jsou náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square, Big Ben, Oxford Street a mnoho dalších. Z Anglie pochází také řada populárních hudebních skupin a zpěváků, např. Spice Girls, Take That, The Beatles, The Rolling Stones, Pink Floyd a David Bowie. V Anglii nabízíme mnoho různých kurzovních míst.

Zeměpisná i národnostní rozmanitost je jedním z hlavních rysů Anglie. Ze všech jejích koutů se snadno dostanete do hlavního města, Londýna, světového obchodního centra vyhledávaného pro svou bohatou historii a pamětihodnosti.

Východní Anglie je překrásná, nedotčená část země. Uvidíte tu malebné pobřežní oblasti, rušná tržní města a historické univerzitní město Cambridge.

Jihovýchodní Anglie je domovem nádherně rozkvetlých zahrad a panských sídel a také dalšího slavného starobylého univerzitního města, Oxfordu. Jižní pobřeží nabízí skvělé pláže a úchvatná letoviska jako je Brighton i historická tržní města a katedrály ve Winchesteru a Canterbury.

Podrobnější informace o nabízených kurzech naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Orientační kalkulátor jednotlivých kurzů naleznete zde a podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde.

Přihlásit se na kurz