Všeobecné informace

Jazykové kurzy v AustáliiAustrálie - země "Down Under" je zemí s nádhernou přírodou, prima počasím a pověstný „aussi style“ života si oblíbíte hned po příjezdu.
  

Austrálie je bezpečnou zemí, kde lidé žijí příjemným, méně hektickým životním stylem, než jsme zvyklí v Evropě. Austrálie je určena hlavně pro ty, kteří mají zájem o dlouhodobější pobyt.

Austrálie nabízí o něco širší možnosti vzdělávacích programů. Vzdělávací systém zde má určitá specifika v porovnání s naší zemí. Prvním krokem pro naše studenty je zpravidla studium na jazykové škole. Všechny jazykové školy jsou soukromé a setkáte se zde se studenty z celého světa. V případě, že vaše znalost anglického jazyka je již na pokročilejší úrovni, můžete se ucházet o studium na odborných školách tzv. colleges, které představují další stupeň v australském vzdělávacím systému. Výsledkem tohoto studia je vyšší odborné vzdělání, které se v Austrálii započítává do univerzitního vzdělání. Univerzity v Austrálii mají vysokou kvalitu a velmi široký výběr možných oborových zaměření. Proces přijetí na univerzity je o něco komplikovanější než pro ostatní formy studia.
(Více informací o colleges a univerzitách )

Austrálie je jedna z mála zemí, která umožňuje zahraničním studentům získat legálně pracovní povolení na částečný pracovní úvazek během kurzu a v době prázdnin neomezeně. Podmínkou je jazykový kurz delší než 3 měsíce. Pracovní povolení získáte až po příchodu do Austrálie a opravňuje vás pracovat 20 hodin týdně. Takto máte možnost vydělat si nejen na životní náklady v Austrálii, ale i na školu či cestování. Více informací zde.

Podrobnější informace o nabízených kurzech naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Orientační kalkulátor jednotlivých kurzů naleznete zde a podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde.
 

Přihlásit se na kurz