Všeobecné informace

Jazykové kurzy v JAR


Jihoafrická republika - the Rainbow Nation - fascinující příroda, bílé pláže, divoká zvěř. Kombinujte studium s neobeyčejnými zážitky.
 

Pro Evropany je Jihoafrická republika exotickou zemí. Je známá zejména svou fascinující přírodou:nádhernými bílými písečnými plážemi, divokými horami a příjemným klimatem. Jihoafrická republika je nezávislou součástí Britského Společenství národů. Bývalý předseda Afrického národního kongresu Nelson Mandela je prezidentem a předsedou vlády od roku 1994.

Pokud se chcete učit angličtině a užívat si přitom spoustu sluníčka, přírody a pláží, pak je Jihoafrická republika místem pro vás. V Kruger parku, největší přírodní rezervaci na světě, máte možnost osobně poznat “velkou pětku” – lva, slona, nosorožce, leoparda a buvola. Ale i v ostatních parcích máte možnost poznat obrovské bohatství místní flóry a fauny.

Cape Town je považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Nad ním se majestátně vypíná Table Mountain, která je nedaleko od míst, kde se setkává Atlantický oceán s Tichým oceánem. Vasco de Gama byl prvním mořeplavcem, který obeplul mys Dobré naděje, a v roce 1498 zde založil Cape. Od té doby u tohoto mýty opředeného mysu ztroskotalo mnoho lodí. Nakonec se Holanďané rozhodli postavit zde město – pozdější Cape Town.

Podrobnější informace o nabízených kurzech naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Orientační kalkulátor jednotlivých kurzů naleznete zde a podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde.

Přihlásit se na kurz