Všeobecné informace

Jazykové kurzy na Maltě


Malta - malebné souostroví v srdci Středozemního moře je oblíbenou destinací pro studium angličtiny v kombinaci s aktivní dovolenou.
 

Malta je jedním z nejmenších svrchovaných států světa. Leží ve Středozemním moři a po celý rok je zde slunečné počasí. Angličtina je v této bývalé britské kolonii úředním jazykem a v současné době ji ovládá naprostá většina Malťanů.

Maltské souostroví, které se skládá z ostrovů Malta, Gozo a Comino, leží v srdci Středozemního moře a je vzdáleno pouhých 90 km jižně od Sicílie a 230 km od severního pobřeží Afriky. Může se pochlubit svou jedinečnou historií a kulturní minulostí, která sahá až do doby před 6000 lety. Na Maltě nejsou řeky ani hory. Charakteristickým znakem jsou pole. Na členitých pobřežích Malty se nachází četné přístavy, skalnaté zátoky a písečné pláže.

Aktivní dovolená
Ideální klimatické podmínky během celého roku, průzračné moře, příjemné hotely s osobitou atmosférou a odpovídajícím servisem, vynikající kuchyně a velmi dobré maltské víno, to vše vytváří ideální podmínky pro skvěle strávenou aktivní dovolenou. Malta je přitažlivá nejen po kulturní stránce, ale nabízí i velmi široké sportovní vyžití. Tři ostrovy Malty jsou ukázkou fascinující směsi anglické, středomořské a africké kultury. Malta se vyznačuje nejen dramatickými útesy, písečnými plážemi, ale i paláci, chrámy a dalšími pozůstatky barvité minulosti.

Podrobnější informace o nabízených kurzech naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Orientační kalkulátor jednotlivých kurzů naleznete zde a podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde.

Přihlásit se na kurz