Všeobecné informace

Jazykové kurzy v Rakousku


Rakousko - Salzburg jedno z nejkrásnějších měst Rakouska. Neporušená barokní architektura a všude přítomné výběžky Alp dávají měst neodolatelný šarm.
 

Rakousko je demokratickou spolkovou republikou, složenou z devíti historických území. Každá země má svou vládu, v jejímž čele stojí hejtman. Rakousko je vyspělá průmyslová země s rychle se rozvíjejícími službami. Jedná se o hornatou zem z toho 2/3 zaujímají Alpy. Asi 600 km² plochy ve velehorských polohách Alp je pokryto ledovci. V Rakousku je asi 580 jezer, která jsou vesměs ledovcového původu. Úředním jazykem je němčina, v okrajových oblastech se hovoří jazykem sousedních národů (maďarsky a italsky).

Rakousko se svými jezery, horami, údolími a městy nabízí nepřeberné množství možností, jak vám zpříjemnit pobyt v této neobyčejné zemi. Je to nádherná země věčně zasněžených Alp a přátelských lidí. Země je také známa pro svou překrásnou přírodu, pro nádherná města a vesnice. Většina architektury je ze 17. století, a o něco málo novější budovy a struktury, byly vystavěny v romantickém stylu.

Podrobnější informace o nabízených kurzech naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Orientační kalkulátor jednotlivých kurzů naleznete zde a podrobné informace o průběhu kurzu, jak se přihlásit.... zde.

Přihlásit se na kurz