Všeobecné informace

Hastings>> JUNIORSKÝ KURZ (HF)

informace
 

Juniorský kurz 
(15 hod/týden, 10 - 12 let)
 
(HF) Ubytování v rodině
2-4lůžkový pokoj s plnou penzí
Termíny a ceny kurzůCena CZKCena GBP
25.6.-16.7. - 3 týdny49 350 1 670
02.7.-23.7. - 3 týdny49 350 1 670
25.6.-09.7. - 2 týdny34 900 1 165
02.7.-16.7. - 2 týdny34 900 1 165
Kurzy probíhají od 25.6.-22.7.2019, začínají každé úterý.

 

Cena kurzu obsahuje:

 • kurz, ubytování, plná penze
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • odpolední aktivity, výlety a exkurze
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
>> Ceník a termíny kurzů

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky


Podívejte se na video

Bexhill je idylické britské městečko. Město je staré, ačkoli bylo oficiálně založeno až v roce 1800. Ve Velké Británii, je Bexhill známé zejména proto, že se zde zrodil motorsport. První závod byl uspořádán v roce 1902.

Bexhill je originální, útulné a bezpečné město a  proto je velmi vhodné právě pro juniorské kurzy. Má cca 46 000 obyvatel. Panuje zde příjemné letní klima, p Páž získala ocenění za nejčistší pláž v Anglii. Pobřežní promenáda se táhne podél oceněné pláže a je pojmenována po svém zakladateli - Bexhills, De La Warr. 

Během vašeho pobytu navštívíme společně mnoho zajímavých míst. Podnikneme také pěší výlet po jedné z mnoha přírodních stezek ostrova. STS mimo to pořádá výlety do Eastbourne nebo sousedního Hastings a dva dny strávíte také v Londýně. Část volného času prožijete na plážích: odpoledne slunění a koupání, večer beach party, na které společně se svými vedoucími grilujete a bavíte se.

Juniorský kurz
Juniorské kurzy pořádáme v Bexhill. Tyto kurzy jsou určeny 10–13letým studentům. Díky tomu, že se co nejdříve dokonale naučí základům, bude pro ně snazší hovořit a psát anglicky bezchybně. Učit se cizímu jazyku v jeho přirozeném prostředí, a navíc bezpečnou a dobře zorganizovanou formou, je ten nejúčinnější způsob, na který jsme se v STS soustředili.

Junioři STS mají během kurzu 15 lekcí týdně, délka lekce je 50 minut. Výuka je v zásadě obdobná jako na obecném kurzu, je však uzpůsobena znalostem vašeho věku. Vaši vedoucí jsou pečlivě vybíráni, podmínkou jejich přijetí je zkušenost s jazykovou výukou mladších žáků. Pro volný čas vedoucí zajišťuje pestrý program.

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi. Žáci, účastníci juniorských kurzů, bydlí a stravují se v pečlivě vybraných hostitelských rodinách, které pro STS pracují již několik let.

V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.

 
Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace. 
 
24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Podrobné informace o průběhu kurzu a jak se přihlásit naleznete zde.

Přihlásit se na kurz