Všeobecné informace

Juan-les-Pins

informaceMezinárodní kurz (20hod/týden, 12-18 let), ubytování v rodině, 2-4lůžkový pokoj s plnou penzí. 

 

Termíny a ceny kurzůCena CZKCena EUR
27.6.-17.7. - 3 týdny44 8001 599
04.7.-24.7. - 3 týdny44 8001 599
18.7.-07.8. - 3 týdny44 8001 599

Cena kurzu obsahuje:

 • vybraný kurz + ubytování
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR
 • odpolední aktivity, výlety a exkurze

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
>> Ceník a termíny kurzů

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky


Máte chuť ...

...studovat francouzštinu přímo ve "sladké Francii"? Tak právě vám nabízíme možnost zúčastnit se mezinárodního kurzu v Juan-Les-Pins. Juan-les-Pins/Antibes je souměstí na francouzské Riviéře, které leží přibližně 10 km východně od Cannes a 20 km západně od Nice. Tato malá městečka jsou nyní samostatná a mají asi 70 000 obyvatel. Nádherné pláže s bílým pískem, butiky, kavárničky a v neposlední řadě koupání - to vše láká spousty studentů z nejrůznějších zemí Evropy a ve městě tak vládne mezinárodní atmosféra. V hostitelských rodinách budete mít možnost poznat ryzí francouzské prostředí se zajímavou kulturou, společenským životem a s dobrým jídlem.


 
Většina aktivit je přirozeně spojena se sluníčkem a koupáním v moři. Budete si moci vyzkoušet windsurfing, vodní lyže, anebo se jen tak opalovat a koupat v moři, které má v červenci teplotu cca 25°C. Juan-les-Pins je město mladých a studenti zde mají spoustu možností, jak trávit volný čas. Se svými kamarády z nejrůznějších zemí Evropy se setkáte ve venkovních kavárničkách a na diskotékách. Pokud se zúčastníte našich výletů s STS, brzy poznáte velkou část francouzské Riviéry. Navštívíte Nice a společně se podíváte také do jednoho z ministátů Evropy, do Monackého knížectví.
 
V ceně kurzu jsou i další výlety a aktivity. Například si budete mít možnost prohlédnout malebnou vesničku St. Paul a Muzeum Picassa. K velmi oblíbeným aktivitám patří STS Crazy Games nebo STS Karaoke Night. Nudit se určitě nebudete!

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině je nejčastěji požadovaným typem ubytování. Je vhodné zejména pro mladší studenty, kteří preferují rodinné zázemí. Představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi.
 
V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.
 
Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace. 
 
24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Podrobné informace o průběhu kurzu a jak se přihlásit naleznete zde.

Přihlásit se na kurz