Všeobecné informace

St Julians

informace

Mezinárodní kurz
(20 hod/týden, 12-18 let)

(HF) ubytování v rodině
2-4 lůžkový pokoj s plnou penzí.  

Termíny a ceny kurzůCena ČRCena SR
18.6.-02.7. - 3 týdny44 600 CZK1 720 EUR
25.6.-09.7. - 3 týdny44 600 CZK1 720 EUR
02.7.-23.8. - 3 týdny44 600 CZK1 720 EUR
02.7.-16.7. - 2 týdny33 500 CZK1 720 EUR
Kurzy probíhají od 18.6.-5.8.2019, začínají každou sobotu nebo neděli.

Cena kurzu obsahuje:

 • kurz, ubytování, plná penze
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • odpolední aktivity, výlety a exkurze
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
>> Ceník a termíny kurzů

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky


Malta je fantastický ostrov, který leží uprostřed Středozemního moře, cca 100 kilometrů na jih od Sicílie. Zemi tvoří čtyři ostrovy: Malta, Gozo, Comino a Cominetto.
 
Malta je rájem především pro ty z vás, kteří mají rádi koupání a vodní sporty. Slunce svítí v průměru třináct hodin denně. Během července se teplota vzduchu pohybuje kolem 31°C a teplota vody je v průměru 24°C. Nezapomeňte si proto vzít s sebou kvalitní opalovací krémy s vysokým ochranným faktorem.
 
Angličtina je spolu s maltštinou úředním jazykem a v současné době ji ovládá naprostá většina Malťanů. Výuku angličtiny na Maltě povedou místní učitelé. Abychom vám umožnili poznat krásné prostředí co nejlépe, ubytujeme vás ve vnitrozemí, nedaleko hlavního města Valletty a pouze co by kamenem dohodil od zábav, které poskytuje St. Julians.

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině je nejčastěji požadovaným typem ubytování. Je vhodné zejména pro mladší studenty, kteří preferují rodinné zázemí. Představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi. 

V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.

Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace. 

24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Podrobné informace o průběhu kurzu a jak se přihlásit naleznete zde.

Přihlásit se na kurz