Všeobecné informace

Malta Resort STS

informace

Mezinárodní kurz
(20 hod/týden, 13-18 let)

(RES) ubytování na hotelu
2-4 lůžkový pokoj s plnou penzí

Termíny a ceny kurzůCena ČRCena SR
18.6.-02.7. - 3 týdny67 800 CZK2 660 EUR

Cena kurzu obsahuje:

 • kurz, ubytování, plná penze
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • odpolední aktivity, výlety a exkurze
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
>> Ceník a termíny kurzů

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky


Malta Resort STS je alternativou pro ty z vás, kteří upřednostňujete ubytování hotelového typu. Panuje zde mezinárodní studentská atmosféra, která je jako stvořená k procvičování angličtiny. Budete mít možnost poznat studenty z různých míst světa.
 
Club STS Ramla Bayje umístěn na severním pobřeží Malty v městečku Qawra v zálivu St. Paul´s Bay. Budete mít možnost poznat "opravdovou" Maltu. Ubytování je zajištěno v nádherném hotelovém komplexu s bazénem, u kterého se budete každý den po škole scházet k různým aktivitám a výletům. Od hotelu je jen pár kroků k moři. Ve Qawra najdete mnoho malých kaváren a obchodů. Ale nejlépe se nakupuje ve Vallettě, do které se dostanete pouze krátkou jízdou autobusem. Budete mít možnost podniknout mnohé výlety s anglickým průvodcem.V STS Clubu s vámi budou pobývat i vaši učitelé a vedoucí, kteří pro vás každý den připraví bohatý program. Váš club vám také nabídne široké možnosti sportovního vyžití. Kurzy se budou konat v nedaleké škole.
 
STS Club Malta Ramla Bay
Hotelový komplex se nachází jen pár metrů od moře, na něž je z pokojů hotelu nádherný výhled. Je vybaven větším počtem bazénů a nabízí mnoho sportovního vyžití. Ubytování je zajištěno ve čtyř až šestilůžkových pokojích s příslušenstvím, které jsou dále vybaveny klimatizací a televizí. V ceně kurzu je polopenze.

 
Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace. 
 
24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency"mobil.

Podrobné informace o průběhu kurzu a jak se přihlásit naleznete zde.

Přihlásit se na kurz