Všeobecné informace

Los Angeles - New York

informace

Máte chuť více cestovat, poznávat vzdálené destinace a jste dobrodružný typ? A chcete se při tom netradičním způsobem učit anglicky? Pojeďte s námi na "Adventure" kurz.

Adventure je kurz bořící tradiční vyučovací metody. Nestrávíte tedy prázdniny ve třídě nad gramatickými cvičeními ani učením slovíček. Namísto toho budete procvičovat jazyk na výletech, cestách a při různých aktivitách. Celý pobyt strávíte v mezinárodní skupině studentů pod vedením mezinárodního vedoucího. Vaši noví kamarádi budou pocházet z nejrůznějších koutů světa. Poznáte zemi a seznámíte se s její kulturou i památkami. Spolu s žáky z různých částí světa budete dle vlastního výběru pracovat na různých projektech. Tento způsob výuky je velmi stimulující a je při něm plně využita skutečnost, že jste v zemi, kde se hovoří anglicky, ale vyžaduje od vás velice aktivní přístup. Ubytování převážně v kempech, hostelech a hotelech, studenti se i částečně starají o jídlo.

 

Termíny a ceny kurzůCena CZKCena USD
16.6.-07.7. - 3 týdny88 4004 100
03.7.-23.7. - 3 týdny88 4004 100

Cena kurzu obsahuje:

 • vybraný kurz + ubytování
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR
 • odpolední aktivity, výlety, exkurze

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
Zde si můžete stáhnout orientační itinerář výletu.
Vyhrazujeme si právo na změnu jak termínu tak i konkrétního itineráře cesty.

>> Ceník a termíny kurzů zde.

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky


"Coast to Coast" - zážitek na celý život

Rádi byste projeli USA a zdokonalili se v angličtině v mezinárodní skupině studentů? Tak právě pro vás jsme připravili cestu trvající dvacet dní, při níž poznáte Spojené státy americké od západního k východnímu pobřeží, zažijete spoustu dobrodružství, poznáte kamarády z celého světa a zároveň obohatíte své znalosti angličtiny. Vaše cesta začne v Los Angeles a skončí v New Yorku. Během ní navštívíte například město zábavy Las Vegas, jeden z největších přírodních zázraků Grand Canyon, centrum původní americké indiánské kultury Mount Valley, hlavní město Nového Mexika Santa Fé a město jazzu New Orleans. Zajezdíte si na raftu v Tenessee a čeká na vás návštěva Washingtonu DC nebo New Yorku.

Společně se svým mezinárodním vedoucím budete cestovat mikrobusem a ubytování bude zajištěno v kempech a hostelech s polopenzí. Po celý čas budete procvičovat angličtinu, neboť Explorer znamená vyučování bez tabule a křídy.

Protože skupina studentů je mezinárodní a po celou dobu budete cestovat, doporučujeme tento kurz studentům jazykově vyspělejším a samostatným. Kurz je vhodný pro studenty od 15-18 let.

Během výletu je mnoho možností na přikoupení dalších služeb či výletů, je ten nutné počítat, pokud student bude mít zájem, s dalšími výdaji. Taktéž co se týká stravování.
 
Pojeďte s námi na "Coast to coast trip" a získejte zážitky na celý život!

Souhrnný ceník kurzů zde , podrobné informace o průběhu kurzu a jak se přihlásit naleznete zde.

Přihlásit se na kurz