Všeobecné informace

San Diego

informace


Mezinárodní kurz
(20hod/týden, 12-18 let)
 
(HF) ubytování v rodině
1-3lůžkový pokoj s plnou penzí. 
 
Termíny a ceny kurzůCena  CZKCena USD
02.7.-22.7. - 3 týdny63 3002 980
02.7.-15.7. - 2 týdny43 4002 020

Cena kurzu obsahuje:

 • kurz, ubytování, plná penze
 • max. 15 studentů ve třídě
 • výukový materiál, vstupní test
 • certifikát o absolvování kurzu
 • odpolední aktivity, výlety a exkurze
 • jízdenku na místní dopravu
 • 24 hodinový dohled nad studenty
 • "emergency" mobil StudyPointu v ČR

Cena kurzu neobsahuje:

 • letenku + transfer z/na letiště
 • pojištění
 • kapesné

>> Program a seznam aktivit v ceně
>> Ceník a termíny kurzů

>> 10 důvodů proč se StudyPoint
>> Kvalitní výuka
>> Typy kurzů
>> Ubytování
>> Cena zahrnuje
>> FAQ - nejčastější otázky
>> Deníček bývalé studentky
>> Volný čas
>> Volitelné služby
>> NOVINKA! STS Explorer pass je v ceně kurzu
>> 24 hodinový servis
>> Všeobecné podmínky

San Diego se svým příjemným kalifornským podnebím, uvolněným životním stylem a krásnými scenériemi poskytuje studentům unikátní příležitost pro studium. Domy jako z pohlednic, zlatavé pláže, skryté zátoky i skalnaté pobřeží, kalifornský způsob života se zkrátka musí zažít. San Diego je známé pro svá nekonečně dlouhá léta, sluníčko se zde opravdu vyřádí. V San Diegu zažijete dobrodružství i zábavu, užijete si krásné pláže i vrcholky majestátních hor.

Studenti navštěvují jednu z nejlepších škol v Kalifornii, Francis Parker School, nacházející se kopcích nad San Diegem se skvělým výhledem na město. Škola byla založena v roce 1912 a je to nejstarší a největší nezávislá smíšená škola s ultra-moderním kampusem. Pro studenty se zájmem o americkou angličtinu naprosto ideální!

Hostitelská rodina
Ubytování v hostitelské rodině je nejčastěji požadovaným typem ubytování. Je vhodné zejména pro mladší studenty, kteří preferují rodinné zázemí. Představuje nejlepší možnost poznat kulturu a životní styl v hostitelské zemi. 
 
V každém kurzovním městě máme stálého zástupce, který během zimního období navštěvuje všechny hostitelské rodiny, aby se co nejlépe seznámil s jejich rodinným zázemím. Díky dlouholeté spolupráci se mnoho hostitelských rodin stalo našimi spolehlivými partnery, což umožňuje našemu reprezentantovi zajistit studentům kvalitní a bezpečné ubytování a zázemí. Vybíráme rodiny, které mají skutečný zájem o kontakt s mládeží z jiných zemí. V jedné hostitelské rodině jsou ubytovaní maximálně čtyři studenti. V rodině budete snídat a večeřet. S sebou do školy budete dostávat balíček s obědem. Vaše hostitelská rodina se o vás dobře postará. Často naváže se studentem tak hezký vztah, že v něm pokračuje i po ukončení kurzu.

Aktivní volný čas
Dobře víme, že na jazykovém kurzu chcete zažít spousty zábavy a legrace a zároveň poznat nová místa se všemi zajímavostmi, které se nabízejí. Nabízíme vám spoustu výletů a aktivit včetně výletů do velkoměst, některé jsou zahrnuty v ceně kurzu. V některých destinacích je možné zvolit si z naší nabídky sportovních kurzů. Jazyk a sport je dokonalá kombinace.
 
24-hodinový servis v kurzovním městě
Jednou z priorit je zajištění bezpečí studentů na jazykovém kurzu. Vaši učitelé a místní zaměstnanci jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Pokud se vyskytne problém, můžete se obrátit i na hostitelskou rodinu, která za vás přebírá po dobu kurzu zodpovědnost. Pro rodiče jsme k dispozici v naší pražské kanceláři a v průběhu léta je pro nouzová volání určen "emergency" mobil.

 Podrobné informace o průběhu kurzu a jak se přihlásit naleznete zde

Přihlásit se na kurz