Všeobecné informace

Studujte americkou střední školu z domova (High school diploma)

  • Rádi byste získali americké středoškolské vzdělání, ale nemůžete z jakýchkoli důvodů vyjet na střední školu do zahraničí? Pak pro vás máme řešení v podobě tohoto unikátního programu!

Z pohodlí domova máte nyní možnost získat svůj americký středoškolský diplom. Osnovy pokrývají učivo 9. - 12. ročníku americké high-school. Na výběr je kromě povinných i mnoho volitelných předmětů! Máte na výběr ze dvou druhů zaměření - buď na vysokoškolské studium na univerzitách v USA nebo na uplatnění na pracovním trhu a na rozvoj kariéry!

Zaměření do praxe - program optimalizovaný pro studenty, kteří chtějí po škole zamířit rovnou do praxe nebo plánují pokračovat ve studiu na odborné nebo obchodní škole. Osnovy obsahují předměty, které jsou v nabídce většiny tradičních škol a dále mnoho technických a odborných kurzů.

Zaměření na vysokoškolské studium - určeno pro studenty, kteří se chystají na univerzitní studium v USA. Osnovy obsahují všechny kurzy jako zaměření do praxe a navíc předměty zaměřené více vědecky nebo na cizí jazyky.

Virtuální střední škola není jen skvělou alternativou studia v zahraničí, ale hodí se i pro ty kteří se zkrátka chtějí vzdělávat online, z pohodlí domova a kompletně v angličtině!

 

Přihlásit se na kurz