Všeobecné informace

Příprava na Rok na střední škole v zahraničí (Pre-Academic Year, Summer School)

  • Chystáte se studovat na střední škole v USA, ale nejste si jisti, zda studium v cizím jazyce zvládnete? Potom uvítáte tento kurz, který vám pomůže se na vaše studium v zahraničí pořádně a s předstihem připravit!

Stejně jako ostatní kurzy, i tento je dostupný plně online a zvládnete tak všechny jeho předměty odstudovat ještě před začátkem vašeho školního roku v USA. Kurz je speciálně navržen tak, abyste dokázali předměty rychle nastudovat. Průměrná studijní zátěž se pohybuje okolo 40 hodin na jeden předmět. Díky všestranné dostupnosti můžete studovat z pohodlí domova a podle svého tempa.

StudyPoint i FVHS si dobře uvědomuje, že studium na střední škole v zahraničí je vážný závazek pro studenta i jeho rodinu a nese s sebou nemalé finanční náklady. Proto vám nabízíme tento speciální přípravný program, který vám pomůže získat ze zahraničního studia co nejvíce! Cílem výměnného pobytu na střední škole v USA totiž není jen studium, ale také poznání americké kultury a prostředí. Tento 6-8 týdenní program vám přesně toto usnadní! Tak na co ještě čekáte?

Kurzový balíček obsahuje tyto předměty: 

  • Strategie akademického úspěchu
  • Angličtina a schopnost porozumění
  • Základy matematiky
  • Úvod do americké historie
  • Podnikání I
  • Marketing I

Letní virtuální škola!

Pokud nechcete absolvovat přípravný program na studium v zahraničí, ale rádi byste si přes léto studium v angličtině vyzkoušeli, je tu pro vás tento letní program probíhající po dobu zhruba 4-8 týdnů. Osnovy jsou přizpůsobené kratšímu časovému období, ale předpokládají větší počet hodin věnovaný denně studiu. Veškeré materiály jsou pochopitelně dostupné online včetně video prezentací a interaktivních učebních technik. K vašemu studiu je vám navíc k dispozici vám přiřazený assistent-učitel, který je připraven vám s čímkoliv pomoci.

 

Přihlásit se na kurz