Všeobecné informace

Prezentace škol

Světový leader na poli vzdělávání v oboru hotelnictví

Nastal čas na úspěšnou kariéru?
Představte si povolání, které vás zavede na místa po celém světě a vybaví vás dovednostmi a sebedůvěrou leadra v oboru, který si zvolíte. Pokud je váš sen právě takový, zvažte kariéru v oboru hotelnictví a vyberte si program, který vám bude nejlépe vyhovovat.

» Jedinečná kombinace akademického a praktického vzdělávání
» Včetně stravy a ubytování v plném rozsahu na kolejích a v areálu univerzity
» Odborné pracovní stáže a podpora při hledání zaměstnání
» Mezinárodní fórum pro nábor pracovních sil
» Celosvětová síť absolventů

César Ritz Colleges Switzerland
Hotelnictví, cestovní ruch a kulinářská umění

Na švýcarských vysokých školách César Ritz Colleges Switzerland se můžete připravit se na kariéru v hotelnictví studiem mezinárodního obchodu, managementu hotelů a cestovního ruchu nebo kulinářských umění. Výsadu nejlepších příležitostí po absolvování školy vám zajistí klíčové nástroje, které k dosažení tohoto cíle používáme – náš propracovaný systém odborných pracovních stáží a renomovaný ´Leadership Programme´.
Kromě oficiálního uznání a akreditace ve Švýcarsku a po celém světě jsme také jedinou švýcarskou školou hotelového managementu, která získala prestižní certifikaci TedQual udělovanou Světovou organizací cestovního ruchu (United Nations World Tourism Organization).

Hotel Institute Montreux
Hotelnictví a obchod

Hotelový institut Montreux (HIM) vám nabízí studijní programy v oborech obchodu a hotelnictví, které v sobě spojují proslulou praxi švýcarského hotelnictví a odborné znalosti managementu z USA, to vše v nápomocném studijním prostředí.

Škola se nachází v oblasti známé jako Švýcarská riviéra, v Montreux, městě plném života, na břehu krásného Ženevského jezera.

Hotelový institut Montreux je také akreditován americkou asociací New England Association of Schools and Colleges Inc (NEASC).

School of Hotel Management
Hotelnictví a design

V Mezinárodním institutu pro vzdělávání v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu (International Hotel and Tourism Training Institute,IHTTI), škole hotelového managementu boutiquového stylu v centru univerzitního města Neuchatel, získáte znalosti o pokročilých gastronomických službách a také jedinečné dovednosti v oboru hotelového managementu, včetně technologií, designu, řízení a budování luxusní značky, someliérských a concierge služeb. Protože výuka nabízená v těchto programech probíhá v malých skupinách, budete mít výhodu osobního studijního prostředí.
Přístup školy k rozvoji schopností každého jednotlivce je postaven na čtyřech pilířích.

Swiss Hotel Management School
Hotelnictví, pořádání akcí, rekreace a lázeňství

Ve Švýcarské škole hotelového managementu SHMS se naučíte umění švýcarského hotelnictví v tradičním prostředí. Můžete si vybrat z kurzů v oborech provoz hotelů, pořádání akcí, řízení rekreace a lázeňství s důrazem na praktické dovednosti.

Kampus Caux, který je umístěn v historickém Caux Palace poblíž Montreux, města plného života, vám nabízí studijní prostředí prodchnuté dědictvím tradic švýcarské pohostinnosti. V kampusu Leysin, který se nachází ve známém horském středisku Leysin, získáte praktickou zkušenost v provozních zařízeních, jako jsou lázně a events gallery.

Oficiální uznání a akreditace po celém světě
Všechny školy SEG jsou oficiálně uznány Švýcarskou asociací hotelových škol (ASEH). ASEH je v oblasti vzdělávání v oboru hotelnictví ve Švýcarsku značkou kvality a pro své členy zavádí přísné akademické, odborné a etické normy. 
Mezinárodní uznání rovnocennosti vašeho vzdělání a kvalifikace je zajištěno partnerskou spoluprací s univerzitami Manchester Metropolitan University (Velká Británie), University of Derby (Velká Británie), Washington State University (USA) a Northwood University (USA).

Pro více informací o tomto programu nám volejte na +420 224 934 279  nebo pište na info@studypoint.cz.

Přihlásit se na kurz