Všeobecné informace

HIM, Hotel Institute Montreux

Aktuality a zajímavosti

Objevte kampus HIM z vašeho počítače díky virtuální tour!
Kampus Montreux

Top důvody proč je Montreux můj domov v zahraničí
Snem italského studenta Stefana Merluse je jednoho dne pracovat jako generální manažer nějakého resortu u Indického oceánu. Nyní je ve druhém roce studia v Montreux, ve mětstě, které popisuje jako krásné a malebné místo. Zde si přečtěte, co se mu v Montreux nejvíce líbí a kam nejradši chodí!


Síť absolventů (Alumni Network)

Absolventi (tzv. Alumni) prestižních švýcarských škol hotelového managementu mají možnost zapojit se po dokončení studia do sítě absolventů (Alumni Network). Ta jim umožní zůstat v kontaktu s přáteli, sdílet zkušenosti s ostatními, nacházet nové kontakty, pomůže jim rozšířit obor hotelnictví v jejich zemi. Vytvoří si svůj online profil, díky kterému mohou najít budoucího zaměstnavatele, mohou se také účastnit profesních setkání, kariérních veletrhů nebo právě setkání absolventů. O jednom takovém setkání se dočtete zde

Carlo Pecoraro - Itálie
Carlo dokončil studium v roce 2014 s diplomem z Hotel Institute Montreux. Jako čerstvý absolvent získal úžasnou příležitost jako manažer restaurace v JW Marriott Marquis, jednom z nejdůležitějších hotelů v Dubaji! Rozhovor s ním si přečtěte zde

Yana Senina - Rusko
"Studium hotelového managementu jsem si vybrala proto, že je to jedno z mála odvětví, které vám umožní cestovat při i po studiích a během toho se setkávat se zajímavými lidmi z oboru. Hotelnictví nabízí široký záběr příležitostí, co se týče lokací a kariérních příležitostí!" Co si bývalá studentka Yana myslí a kde získala během studií stáž si přečtete zde

„Kombinace toho nejlepšího z renomované švýcarské pohostinnosti a amerických forem řízení podniku“

V Hotelovém institutu v Montreux jsou základním stavebním kamenem výuky znalosti tradičních hodnot švýcarských pohostinských služeb v kombinaci s americkými dovednostmi pro řízení podniku. Studijní programy založené na vzdělávání v oblasti obchodního řízení hotelu a pohostinství otevírá dveře k široké škále atraktivních pracovních možností po celém světě.

Škola se nachází v centru Montreux na břehu Ženevského jezera s kulisou majestátního pohoří Alp.
Studijní programy se specializují na management pohostinství a mezinárodní obchod a připravují žáky na manažerské pozice v top řízení v mezinárodních společnostech. Struktura programu umožňuje studentům získat hluboké znalosti o vybraných předmětech v interaktivních třídách, v nichž jsou povzbuzováni k aktivní účasti a sdílení vlastních pracovních zkušeností. Studenti v rámci výuky rozvíjejí své znalosti v oblasti hotelových standardů v sekcích potraviny a nápoje, pokojové služby, finance, marketing, lidské zdroje. Cizí jazyky jsou pro pracovníky v pohostinství zásadní znalostí. V Hotelovém institutu v Montreux si studenti mohou vybrat francouzštinu, němčinu, španělštinu, nebo mandarinské jazyky. Všechny kurzy hotelových služeb a pohostinství jsou vyučovány v angličtině. Obchodní zaměření programu, který je nabízen ve spolupráci s Northwood University, vedoucí univerzitou v oblasti řízení ve Spojených státech, vede úspěšné absolventy k širokému profesnímu uplatnění.

Dosáhnout úspěchu v pohostinství a podnikání znamená nejen dovednosti a znalosti. Hotel Institute Montreux podporuje studenty, aby se stali úspěšnými obchodními lídry, kteří jsou kreativní a inovační ve všem, co dělají. Po studiu jsou schopni vytvořit komplexní finanční řešení, nastavit efektivní marketingový plán, strategii řízení lidských zdrojů.
Se specializací na finance, marketing a lidské zdroje ve spolupráci s Banque PRIVEE Edmond de Rothschild, Montreux Jazz Festival a Amathus Hotels si v praxi vyzkoušejí získané znalosti z oblasti financí, marketingu a lidských zdrojů a naučí se pohybovat v globální obchodní síti.

Yiannis Magkos, Řecko, absolvent bakalářské studijního programu
Pozice: majitel a zakladatel LOS Simi Art Yacht Club v Simi Island, Řecko
Yiannis Magkos absolvoval Hotel Institute Montreux v Hospitality Management v únoru 2014, o čtyři měsíce později si otevřel vlastní restauraci na ostrově Simi v Řecku, kde vyrůstal. Inspirován školními znalostmi a zkušenostmi vytvořil unikátní klub kombinující středomořskou restauraci s uměleckou galerií a nočním klubem.

>>> Informační leták si stáhněte zde.

Pro více informací o tomto programu nám volejte na +420 224 934 279  nebo pište na info@studypoint.cz.

Přihlásit se na kurz