Všeobecné informace

IHTTI, School of Hotel Management

Aktuality a zajímavosti

Objevte kampus IHTTI z vašeho počítače díky virtuální tour!
Kampus IHTTI


Síť absolventů (Alumni Network)

Absolventi (tzv. Alumni) prestižních švýcarských škol hotelového managementu mají možnost zapojit se po dokončení studia do sítě absolventů (Alumni Network). Ta jim umožní zůstat v kontaktu s přáteli, sdílet zkušenosti s ostatními, nacházet nové kontakty, pomůže jim rozšířit obor hotelnictví v jejich zemi. Vytvoří si svůj online profil, díky kterému mohou najít budoucího zaměstnavatele, mohou se také účastnit profesních setkání, kariérních veletrhů nebo právě setkání absolventů. O jednom takovém setkání se dočtete zde

Tracy Ann Signorelli - Austrálie
"Věřím, že jak znalosti tak důvěryhodnost mého vzdělání a kvalifikace z IHTTI mi velmi pomohla v mé kariéře!"
Více o jejím příběhu zde

Ivy Mutiso - Keňa
"Když jsem obdržela cenu za nejlepší podnikatelský projekt, věděla jsem, že to, co jsem se naučila ve škole, byla pravda - svět je plný příležitostí a je na mě, jak toho využiji. Z oceněného projektu se stal skutečný start-up, který dnes vedu v Nairobi v Keni!"
Více o příběhu Ivy se dozvíte
zde

“Vyhlášená úroveň výuky hotelového management s důrazem na inovace v oblasti designu”

Tato přední švýcarská škola hotelového managementu má významné renomé po celém světě. Od roku 1984 připravuje své absolventy v odvětví mezinárodního pohostinství s akcentem na nejnovější průmyslové inovace v oblasti designu. Ve stále rostoucí konkurenci mezi hotely a stoupající popularitou menších, stylově zařízených hotelů, je vedení školy nuceno reagovat na poptávku po kvalifikovaných manažerech s citem pro detail, inovativním přístupem k řešení problémů a znalostmi o možných designových přístupech.

Areál školy se nachází v centru města Neuchâtel, známém jako pulzující švýcarské univerzitní město. Budova školy je situována mezi vlakovým nádražím a jezerem Neuchâtel, v blízkosti obchodů, muzeí, kulturních zařízení. Inspirativní a příjemné prostředí tak láká studenty z celého světa.

Výuka na této škole je založena spíše na rodinné atmosféře, která vytváří ideální místo pro předávání jemných a detailních dovedností nutných pro bezchybné poskytování služeb v pětihvězdičkovém hotelu. Osobní přístup ke každému studentovi je v malých třídách samozřejmostí.

Dovednosti získané v rámci studia hotelového managementu se vztahují na širokou škálu rolí v pohostinství, řízení strategie luxusních značek, úlohu designu použitého v hotelích a na oblast cestovního ruchu. Hoteliéři a manažeři luxusních značek spolupracují na využití synergií vytvořených mezi svými výrobky a vyučují tento nový přístup i studenty, kteří se budou v budoucnu s tímto přístupem setkávat. Prostřednictvím partnerství s firmou LesConcierges, předním poskytovatelem globálních recepčních služeb, a HBA (Hirsch Bedner Associates), lídrem v oblasti hotelového interiérového designu, mají studenti možnost získat praktické poznatky z oboru.

Melik Kizilcan, Izmir, Turecko, generální ředitel
„Bez absolvování této školy by pro mě bylo obtížné dosáhnout na mety, které jsem doposud v mé kariéře úspěšně překonal."

Robert Bragagnolo,  Palma De Mallorca, Španělsko, výkonný ředitel 
„Jsem vděčný za impuls, který mi otevřel oči a umožnil vstup do světa téměř nekonečných možností."

>>> Informační leták si stáhněte zde.

 Pro více informací o tomto programu nám volejte na +420 224 934 279  nebo pište na info@studypoint.cz.

Přihlásit se na kurz