Všeobecné informace

SHMS, Swiss Hotel Management School

Aktuality a zajímavosti

Objevte kampus SHMS z vašeho počítače díky virtuální tour!
Kampus Caux


Síť absolventů

Absolventi (tzv. Alumni) prestižních švýcarských škol hotelového managementu mají možnost zapojit se po dokončení studia do sítě absolventů (Alumni Network). Ta jim umožní zůstat v kontaktu s přáteli, sdílet zkušenosti s ostatními, nacházet nové kontakty, pomůže jim rozšířit obor hotelnictví v jejich zemi. Vytvoří si svůj online profil, díky kterému mohou najít budoucího zaměstnavatele, mohou se také účastnit profesních setkání, kariérních veletrhů nebo právě setkání absolventů. O jednom takovém setkání se dočtete zde

Tarika Villagran - Mexiko
"Po absolvování jsem odjela do USA na jednoletý korporátní manažerský trénink s Hyatt a následně mi u nich byla nabídnuta pozice asistentky manažera. Když jsem potom díky kamarádovi (také absolventovi SHMS) narazila na práci v Sheraton v Abu Dhabí, využila jsem svou šanci. Strávila jsem tak rok v Abu Dhabí a byla mj. součástí týmu, který stál u otevření The Ritz-Carlton Abu Dhabí, Grand Canal!" Více o jejím příběhu se dozvíte zde

Tanita Kutnjak . Chorvatsko
"Kariéru v hotelnictví jsem zvolila proto, že mám ráda všestrannost a multikulturní pracovní prostředí v dynamické a luxusní atmosféře světových hotelů. Ihned po absolvování magisterského programu na Swiss Hotel Management School jsem začala budovat kariéru v hotelu Grand Hyatt v Dauhá, Katar."
Více o tom, jak vypadá Tanitin běžný den se dočtete zde

„Tradice švýcarské pohostinnosti na nejvyšší úrovni s důrazem na zvládnutí mezinárodních manažerských kompetencí.“

SHMS, Swiss Hotel Management School je jednou z předních mezinárodních institucí zaměřených na výuku řízení hotelových služeb. Nabízí širokou škálu světových akademických programů pro vysokoškoláky a postgraduální studenty v řízení hotelových a pohostinských služeb, zážitkovém managementu, v oblasti lázeňství a destinačního managementu.
Jako institut mezinárodního hotelového managementu ve Švýcarsku klade důraz na aplikaci švýcarské odborné pohostinnosti v kombinaci s mezinárodními manažerskými kompetencemi v praktickém profesním životě. Široký rozsah pregraduálních a postgraduálních programů odráží rozmanitost odvětví služeb a je navržen tak, aby splňoval současné normy stanovené pro sektor služeb 21. století.

Areály školy se nacházejí v městech Caux a Leysin. Historická budova Caux Palace tvoří důstojné sídlo školy s výhledem na Montreux a Ženevské jezero. Leysin je známé lyžařské středisko a studentům proto nabízí navíc také pestrou škálu rekreačních sportovních aktivit. Oba areály ročně pojmou okolo 1600 studentů pocházejících z více než 80 zemí.

Cílem Swiss Hotel Management School je zajištění mezinárodního přístupu ke vzdělání a mezinárodní atmosféry pro studenty. V multikulturních třídách poté dochází k efektivnímu vzdělávání na základě přirozeného sdílení kulturních tradic a vzorců chování jednotlivých národů v oblasti pohostinství a služeb spojených s tímto odvětvím. Profesionální tým lektorů a odborníků studentům předává poznatky a dovednosti z oblasti proslulé švýcarské pohostinnosti s důrazem na globální trendy, obchodní strategie a operativní vedení. Žáci získávají také praktické provozní zkušenosti v tréninkových zařízeních včetně restaurace otevřené pro veřejnost, lázní a galerie.

Alise Boiko, Event manager, Lausanne, Švýcarsko
„Mezinárodní atmosféra panující na této škole mi rozšířila povědomí o kulturních rozdílech a empatický přístup k jiným kulturám. To bylo a je během mé kariéry jednou z nejvyužívanějších dovedností.“
 

>>> Informační leták si stáhněte zde.

info@studypoint.czPřihlásit se na kurz