Všeobecné informace

8 výhod studia

SEG – Swiss Education Group je největší institucí vyučující hotelový management ve Švýcarsku, v angličtině, a se studenty z více než 60-ti zemí světa.

 • 1. Quality Training
  SEG nabízí manažerské vzdělání v tradiční švýcarské kvalitě kombinující tradiční manažerské schopnosti s nejmodernějšími trendy v cestovním ruchu a hotelovém managementu. Veškeré programy jsou vyučovány v angličtině, ve světovém jazyce služeb.
 • 2. Mezinárodní kvalifikace ze 3 zemí
  SEG nabízí širokou paletu programů tak, aby zajistila většinu potřeb studentů na kvalitní studium. Ať už student plánuje krátké, 2-leté studium nebo bakalářské nebo magisterské studium (3-4 roky). V paletě nabídky nechybí ani programy pro studenty s ukončeným akademickým vzděláním, kteří hledají specializaci včetně postgraduálních studií. Díky spolupráci s britskými a americkými univerzitami získáte certifikáty a diplomy ze 3 zemí. SEG nabízí studium pro vaše potřeby.
 • 3. Široké spektrum programů a dalšího studia
  SEG zajišťuje díky své excelentní reputaci výborné praxe v oboru (internship). Student tak získá uznávaný certifikát - Swiss Higher Diploma in Hospitality Management a získat diplomy v programech (Higher Diploma Programmes):
      * Hospitality Management
      * Tourism Management
      * Events Management
      * Hospitality and Events Management
      * Hospitality and Tourism Management
   V závislosti na získaných diplomech a certifikacích z první části studia mohou pak pokračovat a získat  BA (Hons) - bakalář a MA - magistr.
 • 4. Nejmodernější vybavení
  Pro podporu studentů a jejich výsledků nabízí SEG jedno z nejmodernějších vybavení ve Švýcarsku včetně volného online přístupu na internet na všech PC v rámci všech SEG institutů a to včetně přístupu do knihoven a virtuálních studijních platforem univerzit, které akreditují akademické tituly SEG škol.
 • 5. Placená praxe (internship)
  Studium ve Švýcarsku Vám dá příležitost získat mezinárodní praxi. Každý rok se skládá z 5-ti měsíců akademického studia a 4-6-ti měsíců placené praxe ve Švýcarsku nebo ve světě. Student pracuje v oboru, který si sám vybral jako cíl svého studia, a praxe je plně integrována do akademického programu SEG. Reputace švýcarského management vzdělání je garantem kvalitních partnerů a seriozních nabídek, které se často stávají i permanentní nabídkou našich absolventů.
 • 6. SEG členství
  IHTTI, School of Hotel Management (Neuchâtel), HIM, Hotel Institute Montreaux (Montreux), SHMS – The Swiss Hotel Management School (Caux/Montreaux a Leysin/Aigle), Cesar Ritz Colleges a Culinary Arts Academy (Lucerne a Le Bouveret). Školy jsou členy SEG, Swiss Education Group
  Aliance nejlepších švýcarských manažerských škol. Toto členství garantuje výhradně švýcarské vlastnictví a reputaci světoznámého vzdělávacího systému - "Swiss Hospitality Tradition".
 • 7. Umísťovací servis pro absolventy
  Díky tradici a excelentní reputaci nabízí SEG kontaktní síť na ty nejlepší hotely na světě. Studenti a absolventi mají k dispozici servis oddělení „SEG Career Advisory office“.
                                                                                     SEG International Recruitment Forum - náhled.
 • 8. Skutečná praxe v hotelnictví
  SEG instituty, např. SHMS je situována v bývalém 5-ti hvězdičkovém "Caux-Palace"hotelu, kde byla reputace švýcarského hotelového managementu a servisu  v podstatě založena. Bydlet a studovat v této unikátní atmosféře je benefitem pouze pro studenty SEG.

Pro více informací o tomto programu nám volejte na +420 224 934 279 nebo pište na info@studypoint.cz.

Přihlásit se na kurz