Všeobecné informace

10 důvodů

Proč zvolit právě StudyPoint ?
 • 1. Dlouholetá zkušenost
  Na český a slovenský trh jsme vstoupili již v roce 1994 a díky úzké spolupráci s jednou z největších vzdělávacích organizací ve světě, STS Student Travel Schools, je možné naši zkušenost datovat až k roku 1958.  Dlouhodobě spolupracuje se vzdělávacími institucemi ve více než 25 zemích světa na 5 kontinentech.
 • 2. Profesionální přístup
  Naši odborníci vám rádi poradí při výběru vhodného jazykového kurzu či programu. Budeme vám k dispozici během celého studijního pobytu v zahraničí, v nutných případech 24 hodin denně. Jsme tu pro vás!
 • 3. Kvalita výuky
  Školy, se kterými spolupracujeme a které nabízíme našim studentům, mají značku kvality - ISO - 9002. Tato značka zaručuje, že prioritou škol je kvalita výuky.
 • 4. Osvědčení lektoři
  Všichni lektoři mají zkušenosti s výukou, odborné vzdělání a využívají moderních vyučovacích metod. Dále jsou vám při výuce k dispozici multimediální počítačová centra s přístupem na internet a k e-mailu. Většina škol vlastní i knihovnu či videotéku.
 • 5. Velký výběr
  Připravili jsme pro vás spoustu atraktivních kurzů a míst, kde můžete studium absolvovat. Pokud váháte, který kurz si vybrat, rádi vám poradíme a nabídneme kurz, který bude odpovídat vašim představám.
 • 6. Studium šité na míru
  Organizujeme jazykové kurzy a programy pro skupiny, firemní kolektivy i jednotlivce (všeobecné i odborné). Na základě konzultací s vámi a dle vašich specifických požadavků, připravíme jazykový kurz právě pro vás. Sami si zvolíte destinaci, intenzitu i zaměření kurzu.
 • 7. Kompletní servis
  V okamžiku, kdy od nás obdržíte potvrzení o rezervaci kurzu, již můžete počítat s tím, že vaše místo v kurzu a zvolené ubytování je definitivně rezervováno. Na přání vám zajistíme dopravu i transfer, pojištění a další služby.
 • 8. Volba ubytování
  Ať si vyberete kterékoliv kurzovní město, vždy si můžete zvolit minimálně ze dvou variant ubytování. Nejoblíbenější jsou samozřejmě hostitelské rodiny, ale na výběr máte i studentské rezidence, hostely či hotely.
 • 9. Volný čas
  Každá škola, se kterou spolupracujeme připravuje pro studenty bohatý program pro volný čas. Každý den si studenti mohou vybrat z aktuální nabídky školy. Školy připravují různé exkurze a výlety, návštěvy muzeí a galerií, besedy o místí historii, promítání filmů či různé sportovní aktivity. U juniorských programů je v každé škole zaměstnán koordinátor, který má na starost volný čas studentů.
 • 10. Přátelé z celého světa
  Máte jedinečnou možnost studovat se studenty z různých koutů světa. Poznáte nejen jejich kulturu, ale i kulturu země, ve které studujete. Můžete získat nové přátele i spoustu kontaktů, které jistě využijete ve své další kariéře.
 • 11. Certifikát o studiu
  Jako důkaz o tom, že jste absolvovali studium jazyka, obdržíte po skončení kurzu certifikát. Z něj bude patrné, na jaké jazykové úrovni se momentálně nacházíte a jaké jsou vaše znalosti. Jistě se vám hodí pro vaši kariéru.
 • 12. Mezinárodní jazykové zkoušky
  Kromě klasických jazykových kurzů připravujeme i přípravné zkouškové kurzy. Po jejich skončení můžete složit některou z mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek - FCE, CAE. CPE, DELF, DELE, CILS, ZD, ZMP. Máte možnost si složit i zkoušku TOEFL nebo IELTS, které jsou většinou požadovány zahraničními univerzitami a College.
 • 13. A to nejdůležitější
  Na kurzu získáte nejen jazykové znalosti, nové přátele a kontakty, poznáte cizí země i jejich kulturu, ale domů si přivezete i spoustu nových zkušeností.