Všeobecné informace

Cena zahrnuje

 • Cena jazykového kurzu zahrnuje (upřesněno vždy u konkrétní destinace):
  Ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí (tj. jídlo třikrát denně) nebo v Clubu či residenci s plnou/polopenzí.
  24 hodinový/ 7 dní v týdnu servis v místě kurzu
  20 - 30 lekcí týdně výuky, délka lekce 45 minut
  Transfer z/na letiště a doprovod až do kurzovního města - neplatí pro individuálně cestující studenty a menší skupinky.
  Kvalitní program ve volném čase: večírky na pláži, sport, společenský večer, koupání a opalování (viz informace o jednotlivých místech konání kurzu).
  Výlety a exkurze (viz informace o jednotlivých místech konání kurzu)
  Sportovní den s možností vyzkoušet řadu známých i méně známých sportovních disciplin.
  Informační balíček
  Učebnice
  Diplom
 • Výlety zahrnuté v ceně:
  Společně s vašimi vedoucími a spolužáky podniknete během kurzu několik výletů. Budete mít možnost poznat zajímavosti nejen ve vašem kurzovním městě, ale také v jeho okolí. Tyto výlety jsou individuální pro každé kurzovní město a dočtete se o nich na stránkách věnovaných jednotlivým městům. Na všechny exkurze vás doprovodí kompetentní vedoucí, pojedete vlakem či autobusem organizovaným kanceláří v daném městě.
   
  V ceně kurzu jsou zahrnuty i návštěvy velkoměst. Budete mít možnost navštívit jedno z následujících velkoměst – Londýn, Mnichov, Cannes, Glasgow, Vallettu, Canberru, Los Angeles, Auckland, Wellington, Sydney - dle výběru kurzovního města. Jeden den v Londýně prožijete tehdy, pokud s námi pojedete na jazykovou cestu do Anglie. Ti, kteří jedou do Torquay a na Isle of Wight, zůstanou v Londýně dva dny s přenocováním v hotelu. Naši studenti z ostatních míst pojedou do Londýna na jeden celodenní výlet. Celý den strávíte prohlídkou města a během okružní jízdy městem získáte přehled o všem zajímavém, co se ve městě dá vidět.
 • Co není zahrnuto v ceně:
  Doprava a transfer (pokud není uvedeno jinak u konkrétní destinace)
  Vízové poplatky
  Kapesné
  Fakultativní výlety (u některých destinací je možno je objednat přímo v naší kanceláři, někde bohužel až přímo na místě. Je tedy nutné počítat s většími náklady.)