Všeobecné informace

Volitelné služby

Garance pro případ nuceného storna
Garance pro případ nuceného storna (1.200 CZK/ 40 GBP/ 50 EUR/ 75 USD) je platná pouze tehdy, pokud kurz musíte zrušit ze zdravotních důvodů v průběhu 30 dnů před odjezdem. V tom případě dostanete nazpět částku odpovídající ceně kurzu minus poplatek za garanci pro případ nuceného storna a zároveň manipulační poplatek, který činí 5% z celkové ceny kurzu, není však nižší než 1.200 CZK/ 40 GBP/ 50 EUR/ 75 USD. Toto platí i v případě, kdyby váš nejbližší příbuzný vážně onemocněl. Garance pro případ nuceného storna se nevztahuje na cenu za dopravu. Tato částka podléhá storno poplatkům dopravních společností. Odhlášení se provádí písemně a je nutno přiložit platnou lékařskou zprávu, ze které vyplývá, že vám lékař cestu nedoporučuje. Garance pro případ nuceného storna se platí zároveň s úhradou přihlašovacího poplatku. (Další podrobnosti viz čl. 8.2 Všeobecných podmínek).
  
STS Explorer Pass - NYNÍ V CENĚ KURZU
Ve většině našich kurzovních měst vám nabízíme velice výhodný STS Explorer Pass. Jde o balíček volitelných výletů a aktivit. Doporučujeme vám zakoupit si jej před odjezdem na kurz. Nemusíte se pak obávat, že byste kvůli velkému zájmu studentů nezískali místo na volitelných výletech a aktivitách. Informace o náplni STS Explorer Passu najdete na stránkách věnovaných jednotlivým destinacím.
 
STS Malta Bus Pass
Všem studentům jedoucím na skupinový kurz na Maltě vřele doporučujeme zakoupit si STS Malta Bus Pass, což je jízdenka na STS autobus, který vás bezpečně odveze do školy, na večerní aktivity a zpátky do hostitelské rodiny. Pohyb po ostrově bude pro tebe a tvé kamarády mnohem jednodušší!
Orientační cena pro 2týdenní kurz 1.600 CZK/67 EUR, cena pro 3týdenní kurz 2.400 CZK/100 EUR.
 
Potápění na Maltě
Nabízíme vám možnost získat mezinárodní certifikát PADI v průběhu jazykové cesty na Maltě. Absolvujete 5 lekcí teorie, kde se naučíte spoustu velice důležitých informací o bezpečnosti a podmínkách potápění. Techniku natrénujete v průběhu pěti lekcí v bazénu a moři. Součástí jsou i 4 lekce opravdového potápění. Potřebná výstroj je v ceně kurzu. Celý kurz probíhá samozřejmě v anglickém jazyce, proto je nutné, aby vaše jazykové vědomosti byly na dostatečné úrovni.
Cena: na vyžádání