Všeobecné informace

Typy kurzů

Obecně o kurzech
Ze zkušenosti víme, že jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se naučit cizímu jazyku, je stýkat se s lidmi, se kterými musíte hovořit cizí řečí. 
 
Výuka probíhá v rozsahu 20 - 30 lekcí týdně pod vedením rodilého mluvčího. Patnáctičlenné výukové skupiny jsou složeny ze studentů ze všech koutů Evropy a o zařazení do jedné z nich rozhoduje úroveň vašich jazykových znalostí zjištěná rozřazovacím testem na počátku kurzu. Při aktivitách ve volném čase je skupina složena ze 30 - 45 studentů minimálně tří národností. Za mezinárodní skupinu studentů odpovídají zkušení mezinárodní vedoucí různých národností, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně. Celá koncepce kurzu vyžaduje od studentů velmi aktivní přístup a alespoň základy daného cizího jazyka, neboť veškerá komunikace se odehrává v příslušném jazyce, tzn. i řešení různých problémů. Tyto kurzy pořádáme téměř ve všech zemích, kam posíláme naše studenty. 

 • Mezinárodní kurz (Obecný kurz)
  Věk: 12 - 18 let
  Výuka: 20 lekcí týdně (1 lekce = 45 minut)
 • Juniorský kurz
  Věk: 10 - 12 let
  Výuka: 15 lekcí týdně (1 lekce = 45 minut)
 • Intenzivní kurz
  Věk: 13 - 18 let
  Výuka: 30 lekcí týdně (1 lekce = 45 minut)
  Ve Wiesbadenu, Berlíně a Vídni pozor 24 lekcí týdně!!!
 • Letní kemp
  Věk: 8 - 13 let
  Výuka: 20 lekcí týdně (1 lekce = 45 minut)
  Vhodné kombinovat s jazykovým kurzem pro dospělé. Rodič se může během dne také vzdělávat, o dítě je kompletně postaráno!!!
 • Explorer kurz, Adventure kurz, Coast to Coast
  Máte chuť více cestovat, poznávat vzdálené destinace a jste dobrodružný typ? A chcete se při tom netradičním způsobem učit anglicky? Pojeďte s námi na Explorer kurz. Explorer kurz je kurz bořící tradiční vyučovací metody. Nestrávíte tedy prázdniny ve třídě nad gramatickými cvičeními ani učením slovíček. Namísto toho budete procvičovat jazyk na výletech, cestách a při různých aktivitách. Celý pobyt strávíte v mezinárodní skupině studentů pod vedením mezinárodního vedoucího. Vaši noví kamarádi budou pocházet z nejrůznějších koutů světa. Poznáte zemi a seznámíte se s její kulturou i památkami. Spolu s žáky z různých částí světa budete dle vlastního výběru pracovat na různých projektech. Tento způsob výuky je velmi stimulující a je při něm plně využita skutečnost, že jste v zemi, kde se hovoří anglicky, ale vyžaduje od vás velice aktivní přístup. Kurzy Explorer se konají v USA, Kanadě, a Austrálii. Vzhledem ke svému charakteru jsou vhodné pro zkušenější a jazykově vyspělejší studenty.
   
  Věk: 15 - 18 let
  Výuka: Většinou neprobíhá klasická výuka, studenti se učí v celém průběhu pobytu.

Přehled kurzů a destinací:

 Mezinárodní ObecnýJuniorskýIntenzivníCoast to CoastAdventure / ExplorerResort
BrightonBrightonHastingsOxford  Los Angeles - New YorkLos Angeles - New YorkMalta
BournemouthBournemouthLondonLos Angeles - New York
HastingsHastingsVídeň
OxfordOxfordWiesbaden
LondonLondonBerlín
MaltaMalta
San DiegoSan Diego
Orlando Orlando