Všeobecné informace

Jak se přihlásit

V případě, že jste rozhodnuti studovat v zahraničí, můžete si vybrat z nabídky kurzovních míst, typů kurzů, které nabízíme na internetových stránkách nebo v katalogu. Zkušení pracovníci SudyPoint vám rádi poradí při výběru a v případě potřeby vás i vyzkouší, aby konečná volba zohlednila úroveň vašich znalostí.

Naše nabídka je však daleko širší. Po konzultaci vám můžeme nabídnout kurz/program "šitý na míru". Ať už se jedná o přípravu na studium na univerzitě nebo kurzy s různým profesním zaměřením.

Důkladně vás připravíme na cestu.

Podáme vám informaci o vízech, celních formalitách, dopravě a sdělíme vám podrobnosti o ubytování, které jste si zvolili. Dostanete podrobné informace o vaší škole, o pojištění, o aktivitách ve volném čase apod.

Přihlášku zašlete internetem (je pouze předběžná), poštou či faxem do naší kanceláře StudyPoint v Praze. Po obdržení vaší přihlášky se s vámi zkontaktujeme a začneme okamžitě umísťovací proces. Po celou dobu vašeho pobytu můžete počítat s osobní pomocí a podporou našeho oblastního zástupce.