HOTELOVÉ ŠKOLY A TURISMUS

Cestovní ruch a hotelový management patří mezi nejrychleji se rozvíjející obory světové ekonomiky.

Švýcarská vzdělávací skupina SEG je sítí předních zařízení v odvětví hotelnictví, která nabízí programy pregraduálního a postgraduálního studia v oborech:

» Hotelnictví                                  » Pořádání akcí
» Cestovní ruch                             » Kulinářské umění
» Rekreace a lázeňství                  » Hotelový management
» Hotelový design

SEG, Swiss Education Group se skládá ze 4 škol, které patří mezi jedny z nejlepších vzdělávacích institucí v oblasti hotelového managementu a cestovního ruchu ve Švýcarsku a celém světě.

Čtyři školy se řadí mezi 10 nejlepších v QS World Universities Rankings, v kategorii Management pohostinství a volného času . SHMS, Swiss Hotel Management School je celosvětově zařazena na 4. místo - pátý rok po sobě se škola dostala do seznamu 10 nejlepších. Vedle SHMS je HIM, Hotel Institute Montreux na 6. místě, César Ritz Colleges Switzerland na 7. místě a Culinary Arts Academy Switzerland na 8. místě na celém světě.

Instituty nabízí studentům kombinaci akademického vzdělávání se zkušenostmi švýcarského hotelového managementu. Více se dozvíte na web stránkách jednotlvých škol: www.swisseducation.com

Kombinace akademického a praktického vzdělávání

Výuka je založena na intenzivním získávání teoretických poznatků v kombinaci s aplikací praktických zkušeností na nejvyšší úrovni, což umožňuje prostředí škol, které jsou umístěny ve stejných budovách jako hotelové komplexy, které vlastní a řídí jednotlivé instituty. Studenti se pravidelně podílí na vedení hotelu, plní své povinnosti, provádějí různé operace spojené se zajištěním chodu hotelu a jsou v neustálém kontaktu s hotelovými hosty. Touto formou studia získávají neocenitelné zkušenosti z praxe, což je pro ně velkou výhodou při uplatnění zaměstnání v oboru. Výuka klade důraz na osobní přístup ke každému studentovi a dává značný prostor pro volné diskuse a výměnu názorů.

Den otevřených dveří/ Open House

Pro usnadnění volby nabízí SEG tzv. Den otevřených dveří. Příležitost si v klidu vybrat školu, která vyhovuje nejlépe vašemu cíli. Na místě ve Švýcarsku se setkáte se studenty, kteří na škole studují a s profesory, kteří vám rádi odpoví na vaše otázky. Více se dozvíte zde

Mezinárodní fórum pro nábor pracovních sil

Švýcarská vzdělávací skupina SEG věnuje intenzivní úsilí posilování a rozvíjení vztahů s odvětvím hotelnictví. Dokladem toho je úspěch jejího Mezinárodního fóra pro nábor pracovních sil. Fórum pro nábor pracovních sil se koná dvakrát do roka, v březnu a říjnu, a hostí více než 70 hotelových skupin, boutique hotelů, rekreačních středisek, aerolinek, společností provozujících výletní lodě a mnoho dalších skupin z odvětví hotelnictví. Na tomto fóru se zúčastníte prezentací, potkáte zástupce odvětví a případně podstoupíte pohovor a dostanete nabídky zaměstnání na plný úvazek po absolvování studia a také odborných pracovních stáží.

„Zaměstnání nabízíme jenom těm nejlepším a jsme hrdí na vynikající pracovní vztahy s našimi klienty, studenty a absolventy škol skupiny SEG.“ Jason Smith, výkonný ředitel, Yummy Jobs

Kontaktujte nás

Dotazy ohledně studia v zahraničí vám rádi zodpovíme!

Zavolejte nám nebo použijte kontaktní formulář!

Tel: 224 934 279, email:  info@studypoint.cz

Kontaktní formulář