University v USA

Stipendium • Věk 17-26

Chcete získat bakalářský titul a zažít tradiční americkou college?

Nabízíme studium na akreditovaných univerzitách v USA. Kvalifikovaným žadatelům zaručujeme limitovanou nabídku stipendií na všechny roky studia. Kvalita vaší přihlášky určuje nabídky, které dostanete. Můžete získat stipendium pokrývající až 60 % z ceny školného, bydlení a stravování.

Cena programu je od 14 000 USD /akademický školní rok.

Upozorňujeme: Náklady na program jsou za školné, ubytování v areálu a stravu (snídaně a večeře).

Celkem máme asi 50 partnerských vysokých škol. Zpočátku nabídneme Top12 univerzit z hlediska ceny a popularity. Postupně, jak budeme společně pracovat na vaší přihlášce přijdou, i další nabídky.

Proč je stipendium nabízeno?

Odpověď je jednoduchá! Univerzity se zajímají o motivované a akademicky fokusované mezinárodní studenty. Cílem je posílit studentský mix a podpořit globální vzdělávání. Díky tomu je umožněn přístup k vysokoškolskému vzdělání v USA za ceny nižší, než mnohdy platí domácí studenti.
 

Campus Life

Vysoké školy a univerzitní kampusy v USA jsou prakticky města; jsou nezávislé a vysoce aktivní. Areály samozřejmě zahrnují učebny, laboratoře a knihovny, ale i tělocvičny, stadiony, divadla, kavárny, hlediště, restaurace, rezidence atd. Mimo třídu se na akademické půdě pořádá mnoho akcí: konference, semináře, festivaly, sportovní hry a mnoho dalšího. Areál je rozmanitý a kosmopolitní svět – skvělé místo k životu. Vše máte prakticky na dlani.

Koexistence s ostatními v areálu nezahrnuje jen samotné bydlení, ale i sdílení běžného života se spolubydlícími, studium v místní knihovně, účast na různých projektech se spolužáky nebo sportovních akcích s přáteli studujících na ostatních fakultách. Zapojit se můžete i jinak! Například se stát reportérem místních novin, členem divadelního kroužku, pracovat v místní restauraci apod. Získáte tak nové zkušenosti a dovednosti, ale vybudujete si síť profesních kontaktů a možná i přátel na celý život.

Požadavky na vysoké školy a univerzity

Programy jsou přístupné studentům středních a vysokých škol. Požadavky na přijetí jsou rozmanité a náročné. Při hodnocení uchazeče se berou v úvahu akademické, mimoškolní a osobní úspěchy, které zahrnují požadavky v následující  tabulce:

 
 Level of Education
 GPA
 English Level
Undergraduate
 High School & University Students
2.5/ 4.0
 All levels*
Graduate
 High School Students
3.0/ 4.0
 TOEFL/ IELTS required
Athletic
 High School & University Students
2.5/ 4.0
 All levels*
ESL
 High School & University Students
 N/A
 All levels*
* Studenti, kteří chtějí začít s programem ESL, nejsou povinni absolvovat TOEFL/IELTS. Důrazně však doporučujeme každému studentovi, aby si vzal TOEFL/IELTS, protože několik programů ESL bude vyžadovat minimální skóre TOEFL/IELTS. To může studentovi přinést pouze více možností!

Pro koho je program určen?

 • Student je ve věku 17-26 let
 • Studenty v posledním ročníku střední školy
 • Student je čerstvým absolventem střední školy nebo v 1. nebo 2. ročníku bakalářského studia
 • Student získal na střední škole alespoň 60% bodů
 • Student je flexibilní ve výběru místa svého studia
 • Student si může dovolit náklady na studium za nejméně 14 000 $ ročně plus náklady na zdravotní pojištění, cestování, knihy, poplatky za víza a další osobní/mimořádné výdaje
 • Student může jít přímo do bakalářského studia, pokud má skóre IELTS 6,5 nebo TOEFL iBT skóre 80 *
*  Student bude muset absolvovat alespoň jeden semestr ESL (pokud je jeho úroveň angličtiny nižší, než je požadováno)

Výhody programu

 • Zaručený vstup a ubytování na akademické půdě
 • Přístup k akreditovaným institucím
 • Snadný proces přihlášky a výběru
 • Vybudovat si profesní síť kontaktů v USA
 • Možnost pracovat v USA

Naše služby

StudyPoint spolupracuje s více než 50 college a univerzitami v USA. Součástí poskytovaných služeb je pomoc s přihláškou na vybranou univerzitu. Poradíme vám jak na to a provedeme procesem „krok za krokem“.

Naši partneři vyhodnotí vaše akademické předpoklady a nabídnou školy, které splňují vaše akademické kvalifikace. Ze seznamu škol si vyberete 2 nejzajímavější instituce a na školu č. 1 se přihlásíte. V případě neúspěchu se použije škola č. 2.

Máte zájem o studium v USA? Zajímá vás, jak studovat se stipendiem?

Vyžádejte si nabídku

Kontaktujte nás

Dotazy ohledně studia v zahraničí vám rádi zodpovíme!

Zavolejte nám nebo použijte kontaktní formulář!

Tel: 224 934 279, email:  info@studypoint.cz

Kontaktní formulář