Švýcarský hotelový management

HOTELOVÉ ŠKOLY A TURISMUS

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

HOTELOVÉ ŠKOLY A TURISMUS

Cestovní ruch a hotelový management patří mezi nejrychleji se rozvíjející obory světové ekonomiky.

Švýcarská vzdělávací skupina SEG je sítí předních zařízení v odvětví hotelnictví, která nabízí programy pregraduálního a postgraduálního studia v oborech:

» Hotelnictví                                  » Pořádání akcí
» Cestovní ruch                             » Kulinářské umění
» Rekreace a lázeňství                  » Hotelový management
» Hotelový design

SEG, Swiss Education Group se skládá ze 4 škol, které patří mezi jedny z nejlepších vzdělávacích institucí v oblasti hotelového managementu a cestovního ruchu ve Švýcarsku a celém světě.

Čtyři školy se řadí mezi 10 nejlepších v QS World Universities Rankings, v kategorii Management pohostinství a volného času . SHMS, Swiss Hotel Management School je celosvětově zařazena na 4. místo - pátý rok po sobě se škola dostala do seznamu 10 nejlepších. Vedle SHMS je HIM, Hotel Institute Montreux na 6. místě, César Ritz Colleges Switzerland na 7. místě a Culinary Arts Academy Switzerland na 8. místě na celém světě.

Instituty nabízí studentům kombinaci akademického vzdělávání se zkušenostmi švýcarského hotelového managementu. Více se dozvíte na web stránkách jednotlvých škol: www.swisseducation.com

Kombinace akademického a praktického vzdělávání

Výuka je založena na intenzivním získávání teoretických poznatků v kombinaci s aplikací praktických zkušeností na nejvyšší úrovni, což umožňuje prostředí škol, které jsou umístěny ve stejných budovách jako hotelové komplexy, které vlastní a řídí jednotlivé instituty. Studenti se pravidelně podílí na vedení hotelu, plní své povinnosti, provádějí různé operace spojené se zajištěním chodu hotelu a jsou v neustálém kontaktu s hotelovými hosty. Touto formou studia získávají neocenitelné zkušenosti z praxe, což je pro ně velkou výhodou při uplatnění zaměstnání v oboru. Výuka klade důraz na osobní přístup ke každému studentovi a dává značný prostor pro volné diskuse a výměnu názorů.

 

Den otevřených dveří/ Open House

Pro usnadnění volby nabízí SEG tzv. Den otevřených dveří. Příležitost si v klidu vybrat školu, která vyhovuje nejlépe vašemu cíli. Na místě ve Švýcarsku se setkáte se studenty, kteří na škole studují a s profesory, kteří vám rádi odpoví na vaše otázky. Více se dozvíte zde

 

Mezinárodní fórum pro nábor pracovních sil

Švýcarská vzdělávací skupina SEG věnuje intenzivní úsilí posilování a rozvíjení vztahů s odvětvím hotelnictví. Dokladem toho je úspěch jejího Mezinárodního fóra pro nábor pracovních sil. Fórum pro nábor pracovních sil se koná dvakrát do roka, v březnu a říjnu, a hostí více než 70 hotelových skupin, boutique hotelů, rekreačních středisek, aerolinek, společností provozujících výletní lodě a mnoho dalších skupin z odvětví hotelnictví. Na tomto fóru se zúčastníte prezentací, potkáte zástupce odvětví a případně podstoupíte pohovor a dostanete nabídky zaměstnání na plný úvazek po absolvování studia a také odborných pracovních stáží.

„Zaměstnání nabízíme jenom těm nejlepším a jsme hrdí na vynikající pracovní vztahy s našimi klienty, studenty a absolventy škol skupiny SEG.“ Jason Smith, výkonný ředitel, Yummy Jobs

SHMS, Swiss Hotel Management School

(Caux/Montreaux a Leysin/Aigle, Švýcarsko)

Odkaz na stránky školy je www.shms.com

IHTTI, School of Hotel Management

(Neuchâtel, Švýcarsko)

Odkaz na stránky školy je www.ihtti.com

HIM, Hotel Institute Montreux

(Montreux, Švýcarsko)

Odkaz na stránky školy je www.him.ch

César Ritz Colleges

(Brig & Le Bouveret, Švýcarsko)

Odkaz na stránky školy je www.ritz.edu

Culinary Arts Academy

(Lucerne and Le Bouveret)

Odkaz na stránky školy je www.culinaryartsswitzerland.com

Oficiální uznání a akreditace po celém světě

Všechny školy SEG jsou oficiálně uznány Švýcarskou asociací hotelových škol (ASEH). Mezinárodní uznání rovnocennosti vašeho vzdělání a kvalifikace je zajištěno partnerskou spoluprací s univerzitami Manchester Metropolitan University (Velká Británie), University of Derby (Velká Británie), Washington State University (USA) a Northwood University (USA).

SEG International Recruitment Forum

Nejste si jisti zda prezentované školy jsou vhodné právě pro Vás? Využijte dny otevřených dveří!

Při návštěvě se dozvíte vše potřebné, navštívíte školy, setkáte se studenty a pedagogy.

Step

Nezávazná přihláška

Základní výběr
Výběr země

Osobní informace

Osobní informace - řádek 2
Jméno a příjmení (povinné)
Datum narození (povinné)
Osobní informace - řádek 3
Ulice
Město
Osobní informace - řádek 4
PSČ
Osobní informace - řádek 5
E-mail (povinné)
Osobní infromace - řádek 6
E-mail rodiče (zákonný zástupce) (povinné)
Mobil rodiče (zákonný zástupce) (povinné)

Informace

Informace - řádek 7
Chci se zeptat?

Odesláním elektronické přihlášky se k ničemu nezavazujete. Po přijetí Vaší přihlášky Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi další postup.

Přečtěte si plné znění podmínek.