Studium na střední škole v zahraničí

POZNEJ SÁM SEBE!

Školní rok v zahraničí - zážitek na celý život!

Je vám mezi 14-19 roky? Pak je tento program určen právě vám. Budete bydlet v hostitelské rodině, chodit na zahraniční střední školu, studovat v cizím jazyce. Poznáte novou kulturu, získáte nové přátele.

StudyPoint nabízí programy Classic High School ve 14 různých zemích, V nabídce jsou i soukromé střední školy, boarding schools s různým zaměřením - program Select High School.

Na následujících stránkách podrobně vysvětlíme, co může každá země nabídnout v oblasti školských systémů, ubytování, aktivit a kulturní výměny. Věříme že máme program právě pro vás.

High School Select

Zajímá vás místo, kde chcete studovat?

Pomůžeme vám vybrat si zemi, školu podle vašich představ, která podporuje váš oblíbený předmět, sport, tanec, hudební nástroj apod.

Bez ohledu na vaše přání vyplňte přihlášku a sdělte nám, co hledáte, a my vám poskytneme návrh ze tří škol, ze kterých si můžete vybrat, a které nejlépe vyhovují vašim zájmům a kvalifikaci. A nebojte se, pokud nebudete spokojeni se třemi možnostmi, budeme hledat dál, dokud nenajdeme ideální volbu právě pro vás!

USA - Kanada - Velká Británie - Irsko - Německo - Francie