Připravíme vás na studium v zahraničí dobře. Máme rozsáhlé zkušenosti se zajišťováním studia v zahraničí po celém světě. Spolupracujeme s kvalitními školami a partnery, tak zajistíme, že každá cesta bude tak dobrá, jak může být.

Studium v zahraničí a kulturní výměny nás baví, věříme, že je to jeden z nejlepších způsobů, jak se připravit pro úspěšný život. Mnozí z nás mají vlastní zkušenosti se studiem v zahraničí. Víme, co od výměnného roku chcete, víme, co potřebujete, aby byl úspěšný, a víme, jak to udělat, aby to byl nezapomenutelný zážitek. Pomůžeme vám, pojďme udělat první krok společně.

High School

College | University

Classic High School | Exchange program

Výměnný program – populární program, který volí většina našich studentů. Jak funguje? Na základě vašeho profilu vám vyhledáme hostitelskou rodinou a školou. A nejlepší je fakt, že to může být kdekoli v USA! Studium v Evropě mám v podstatě stejné podmínky. Pokud hledáte dobrodružství a jste během výměny na střední škole otevřeni překvapení, pak tento program je pro vás.

English Online Courses

Virtuální studium s dalšími studenty z celého světa. Lekce jsou interaktivní a budete pracovat společně ve smíšených skupinách. Interakcí v angličtině zlepšíte své komunikační schopnosti. Studium je každý týden založeno na daném tématu souvisejícím se životem a kulturou ve Velké Británii. Zábavnou formou se učíte a zdokonalujete angličtinu, a navíc rozvíjíte své dovednosti v zajímavých oblastech.

Select High School | Private Schools

Pro studenty, kteří si chtějí vybrat, ve které škole a městě budou studovat. Je to absolutně nejlepší program, který nabízíme. Spolupracujeme s výbornými školami v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku a Německu. Řekněte, co je pro vás důležité, např. program nebo předměty, které chcete studovat, hrát hokej, žít blízko pobřeží nebo v zasněžených oblastech. Výběr je široký, společně najdeme program právě pro vás.

University | College | Hotel Management

Program je určen pro zahraniční studenty s ukončeným středoškolským studiem nebo aktivní vysokoškoláky, kteří splňují požadavky pro přijetí na severoamerických vysokých školách a univerzitách. Stipendijní program je nabízen na vybraných akreditovaných institucích a udělují se na základě akademického potenciálu každého studenta, úplné žádosti a motivace zapojit se do komunity kampusu.