High School Select UK

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

Chcete aktivnější roli v rozhodovacím procesu? V tomto programu vám dáme možnost aktivně participovat při výběru školy. Máte na mysli konkrétní místo? Existují nějaké speciální kurzy, které byste chtěli absolvovat? Možná máte zájem o nějaký specifický obor (např. STEM) a chcete jít do školy, kde se můžete dále rozvíjet? Právě proto je tu Select program, který nabízí vzdělávací příležitosti ve státních i soukromých školách po celém Spojeném království. Jako účastníci programu budou mít příležitost se ponořit do historicky a kulturně bohatých měst, jako je Londýn, Oxford, Edinburgh a další.

Už víte, co chcete ze svého pobytu v zahraničí získat?

Velká Británie nabízí řadu škol. Existují zde soukromé denní školy, soukromé internátní školy, veřejné školy. Najít tu správnou volbu pro vás může být ten nejnáročnější úkol ze všech, a proto je tu StudyPoint. Pomůžeme vám! Pečlivě jsme vybrali školy a školní distrikty, se kterými spolupracujeme. Vybrané školy nabízejí řadu možností v nabídce předmětů, mimoškolních aktivit a splňují naše vysoké standardy na akademickou úroveň i jak se starají o zahraniční studenty.

Výhody programu soukromých škol:

  • kvalitnější výuka
  • můžete studovat více let
  • usnadní přijetí na univerzitu
  • volíte si konkrétní destinaci
  •  Studijní program na F-1 vízum
  • Možnost výběru konkrétní lokality a školy!
  • Výběr soukromé nebo státní školy
  • Programová cena variabilní (závisí na požadavcích studenta)
  • Široký výběr sportů a mimoškolních aktivit

Možnosti programu

Britský školní systém patří mezi nejstarší na světě. Spojuje tradici s moderními výukovými metodami. Od studentů se očekává zodpovědný přístup ke studiu, aktivní práci v hodinách a velký význam je přikládán i samostudiu.

Program Select se dále dělí na Public a Private, zda je škola statní, tedy veřejnoprávní zřizovatel, nebo privátní.

Program Public Select poskytuje studentům kulturní zážitek ze života v hostitelské rodině během studia na státní škole dle vlastní volby. Studenti účastnící se tohoto programu si budou moci přizpůsobit své zkušenosti s širokou škálou akademických a mimoškolních aktivit a možností umístění.

Program Private Boarding nabízí obrovské možnosti výběru mezi internátními školami ve Spojeném království. Studenti jsou umístěni na kolejích, kde zažijí tradiční studentský životní styl. Tento typ ubytování otevírá neocenitelný prostor pro studium se studenty s dané oblasti. Budete mít příležitost si vybrat předměty, které chcete studovat a účastnit i speciálních akademických programů, které vyžadují víceleté studium. Důraz je kladen i na mimoškolní aktivity, jako je sport, hudba, výtvarné umění nebo jiné zájmové kroužky.

Všeobecné informace

Program nabízí studium na soukromých nebo státních školách v e Velké Británii s ubytováním v hostitelských rodinách nebo v internátních školách. Školy si účtují za akceptaci zahraničního studenta školné, což mu umožňuje mít stejná práva, jako mají domácí studenti. Délka pobytu je významně flexibilnější než u standardních programů (semestr, školní rok i následné prodloužení na více let). Studenti jsou ubytováni v komunitě, kde se nachází škola.

Umístění a lokalita

Samotný proces umístění závisí na důkladně vypracované přihlášce a volbě školy. Vše je orientováno tak, aby bylo přihlédnuto k zájmům, přáním a potřebám studenta. Proces umisťování se začne hned po akceptování přihlášky, umístění je zpravidla do několika týdnů.

Je možné vybrat si ubytování v hostitelské rodině nebo na internátě přímo ve školním areálu. Rodiny poskytují studentovi stravu, během týdne snídaně a večeře, během víkendů plnou penzi. Školní obědy si studenti hradí sami. 

Délka pobytu

Školní rok je rozdělen na 3 trimestry. Termín zahájení a ukončení školního roku se může mírně lišit v závislosti na zvolené oblasti.

Select program umožňuje studium v délce celého školního roku (přibližně 10 měsíců), jednoho semestru (přibližně 5 měsíců) nebo 2 trimestrů. Některé školy umožňuji víceleté studium včetně graduation (ukončení střední školy). 

V ceně programu zahrnuty
zápis a studium na střední škole
umístění v hostitelské rodině a stravování
komplexní pojištění (léčebné výlohy, odpovědnost za škodu)
podpora a asistence místního koordinátora
podklady k získání studijního povolení
orientační setkání před odletem
informační balíček
transfer z / na letiště
nepřetržitá telefonická asistenční služba
Cena kurzu neobsahuje
zpáteční letenku
přihlašovací poplatky
vízové poplatky
pojištění
kapesné
DélkaObdobíProgramCena CZK
5 měsícůVolitelnéSelectod 228 850
5 měsícůVolitelnéResidenceod 228 500
10 měsícůPodzimSelectod 396 850
10 měsícůPodzimResidenceod 399 850

Step

Nezávazná přihláška

Základní výběr
Výběr země

Osobní informace

Osobní informace - řádek 2
Jméno a příjmení (povinné)
Datum narození (povinné)
Osobní informace - řádek 3
Ulice
Město
Osobní informace - řádek 4
PSČ
Osobní informace - řádek 5
E-mail (povinné)
Osobní infromace - řádek 6
E-mail rodiče (zákonný zástupce) (povinné)
Mobil rodiče (zákonný zástupce) (povinné)

Informace

Informace - řádek 7
Chci se zeptat?

Odesláním elektronické přihlášky se k ničemu nezavazujete. Po přijetí Vaší přihlášky Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi další postup.

Přečtěte si plné znění podmínek.